Google Ads ürününüz ya da hizmetiniz için hızlı ve basit bir reklam mecrasıdır. Google Ads reklamları aracılığıyla reklamlarınız Google'da arama sonuçlarında yayınlanır. Minimum bir aylık ücret ödemenizi gerektirmeyen Google Ads reklamlarında, kullanıcılar reklamınıza tıkladığında ödeme yaparsınız. Google Ads reklamlarını başlatmak için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. 

Kullanıcılar ürün ya da hizmetinizle alakalı olarak seçilen anahtar kelimelerinizle ilgili bir arama yaptığında, Google Arama sonuçları sayfasında reklamınızı görüntüler. Organik arama sonuçlarının üst kısmında görüntülenen sponsorlu bağlantılar işinizle ilgili arama yapan bir kitleye kolayca ulaşmanızı sağlar. Buna ek olarak reklamlarınızı Google Ağı'ndaki Görüntülü Reklam Ağı sitelerinde de yayınlayabilirsiniz. Görüntülü reklam ağı yerleşimlerini seçebilir, içeriğe dayalı hedefleme özelliği ile anahtar kelimelerinizin web sitelerindeki içeriklerle eşleşmesini sağlayabilirsiniz. 

Google reklam biçimleri arasından metin reklam, resim reklam veya video reklam seçeneklerini seçebilir, hesabınızdaki raporları inceleyerek reklam performansınızı kolayca gözlemleyebilirsiniz. 

Diğer Soru ve Cevaplar

Bizi takip edin
HEMEN BAŞVUR