Google, işletmeniz için kullanabileceğiniz en iyi internet reklam mecralarından birini sunmaktadır. Direkt satış getiren ve geri dönüşü kolayca ölçülebilen Google Ads reklamları aracılığıyla daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlamak istiyorsanız, doğru yerde, AdresGezgini’ndesiniz.

Değişen Tüketiciye Ayak Uydurun

Türkiye'de internet kullanım oranı her geçen gün yükseliyor. Potansiyel müşterileriniz ürün veya hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar ve karşılaştırmalar yapıyor. Ürününüz veya hizmetinizini, sizinle gerçekten ilgilenen bir hedef kitleye ulaştırmak için Google Ads reklamlarını kullanmaya bugün başlayın. 

Tüketicilerin satın alma davranışlarını gözlemleyin; hangi ürün veya hizmeti ne zaman aradıklarını öğrenerek doğru zamanda doğru ürünü veya hizmeti bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Google Reklamları ile Değişen Tüketiciye Ayak Uydurun
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_577402465

Google Premier İş Ortağı Şirket & Profesyonel Ekip

Google Premier İş Ortağı AdresGezgini’nde konusunda uzman “Google Ads Proffesional" sertifikalı bir çok uzman ile çalışırsınız. Hesap oluşturulması, anahtar kelimelerin ve reklamların hazırlanması, hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans önerileri için kesintisiz destek görürsünüz. Ekibimiz reklam stratejileriniz doğrultusunda iş yükünüzü azaltmak için size her aşamada yardımcı olur.

Google Ads Online Raporlama ve Yönetim Arayüzü

Alanında deneyimli “Google Ads Proffesional" sertifikalı bir çok uzman tarafından; hesap oluşturulması, anahtar kelimelerin ve reklamların hazırlanması, hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans önerileri hakkında kesintisiz destek görürsünüz.

Ekibimiz reklam stratejileriniz doğrultusunda iş yükünüzü azaltmak için size her aşamada yardımcı olur, işletmenize en uygun çözümleri, kullanıcılarınızın deneyimlerine göre üretir.

shutterstock_148670798

Google Reklam Paketi, Satın Alın

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Sıkça sorulan sorular

Uzmanlarımıza sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Google Ads ürününüz ya da hizmetiniz için hızlı ve basit bir reklam mecrasıdır. Google Ads reklamları aracılığıyla reklamlarınız Google'da arama sonuçlarında yayınlanır. Minimum bir aylık ücret ödemenizi gerektirmeyen Google Ads reklamlarında, kullanıcılar reklamınıza tıkladığında ödeme yaparsınız. Google Ads reklamlarını başlatmak için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.Kullanıcılar ürün ya da hizmetinizle alakalı olarak seçilen anahtar kelimelerinizle ilgili bir arama yaptığında, Google Arama sonuçları sayfasında reklamınızı görüntüler. Organik arama sonuçlarının üst kısmında görüntülenen sponsorlu bağlantılar işinizle ilgili arama yapan bir kitleye kolayca ulaşmanızı sağlar. Buna ek olarak reklamlarınızı Google Ağı'ndaki Görüntülü Reklam Ağı sitelerinde de yayınlayabilirsiniz. Görüntülü reklam ağı yerleşimlerini seçebilir, içeriğe dayalı hedefleme özelliği ile anahtar kelimelerinizin web sitelerindeki içeriklerle eşleşmesini sağlayabilirsiniz.Google reklam biçimleri arasından metin reklam, resim reklam veya video reklam seçeneklerini seçebilir, hesabınızdaki raporları inceleyerek reklam performansınızı kolayca gözlemleyebilirsiniz.

Bir çok reklamveren Ads hesabını kendi yönetmeyi tercih eder. Bazı reklamverenler ise, reklam maliyetlerinin düşürülmesi ve bir uzmandan yardım alabilmek için Ads hesaplarının [Google Ads Sertifikalı](https://www.google.com/partners/#a_profile;idtf=4625687117;qury=Adresgezgini) İş Ortağı tarafından yönetilmesini tercih eder. AdresGezgini'nin alanında uzman ekibiyle iletişime geçtiğiniz noktada, reklam bütçenizi ve ne tür hizmetler almak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, maliyetlerinizi azaltacak, iş yükünüzü hafifletecek, yatırım geri dönüşünüzü artıracak çalışmaları sizin için takip ederiz.

Google Ads hesabı oluşturmak ve reklamlarınızın yayınlanmasını sağlamak için başvuru formunda yer alan tüm adımları tamamlamanız gerekmektedir.Google Ads reklamlarınız için ödemelerinizi kredi kartı ya da banka havalesi ile yapabilirsiniz. Ödemeniz tamamlanana kadar yayınlanmaz ve masraf tahakkuk etmez..

Reklam çalışmalarınız, uzman ekibimiz tarafından oluşturulur, size maksimum yararı sağlayacak şekilde yönetilir. Reklam bütçeniz, konumunuz, hizmet vereceğiniz alan gibi bilgileri verdikten sonra reklam verimliliğinizi artıracak optimizasyon çalışmalarını sizin için takip ederiz. İnternet reklamcılığı aracılığıyla maliyetleriniz düşer, iş yükünüz azalır, geri dönüşleriniz artar. Kampanyanız devam ettiği sürece kullanımınıza sunulan yönetim paneli aracılığıyla reklam performansınızı inceleyebilir, dilediğiniz şekilde müdahele edebilirsiniz.

Kullanımınıza sunulan yönetim paneli aracılığıyla kampanya, anahtar kelime, reklam metni ve reklam grubu bazında reklamlarınızı kolayca durdurabilir, yeniden başlatabilir, ekleme ve teklif değişiklikleri yapabilir, reklam performansını detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu