Yandex haritalarında işletme bilgilerinizin yer almasıyla iletişim bilgileriniz, adresiniz, çalışma saatleriniz gibi bilgileri görünür kılabilir, potansiyel müşterilerinizin sizi kolayca bulmasını ve size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dönüşümleri Artırın

Mobil cihaz kullanımının artmasıyla birlikte, potansiyel müşterilerinizin işletmenizi bulmak için başvurduğu ilk çözüm internette aramak oluyor. Bu doğrultuda, işletmenizin Yandex Haritalar'da yer almasıyla, işletmenizle ilgili gerekli tüm bilgileri, tam konumunuzu, telefon numaranızı, çalışma saatlerinizi ve web sitesinizi kullanıcılarla kolayca paylaşabilir, size hızlıca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. 

 

yandex-harita
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_1586832430

Hatalı Bilgileri Düzeltin

Yandex haritalarda yer alan işletme bilgileriniz hatalı olabilir. Bu bilgileri düzenleyerek kullanıcıların size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yandex Harita Kaydında İşletmem Nerede Gösterilir? Yandex harita kaydı kurumsal firmalar için tek seferlik 295 TL+KDV hizmet bedeli karşılığında yapılmaktadır. Yandex arama sonuçları sayfasında, arama sonuçlarının üstünde veya sağında iki farklı blokta, Yandex servislerinin sayfalarında ve iş ortağı sitelerinde, Yandex Haritalar sayfasında çıkan arama sonuçlarında gösterilebilir. Reklamınızın tıklama başı maksimum fiyatını kendiniz belirlersiniz,

Yandex Harita Kaydı Reklam Paketi, Satın Alın

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu