Yandex'te Nasıl Reklam Verebilirim?

2010 yılında Türkiye’ye giriş yapan Rusya merkezli Yandex, tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Televizyon başta olmak üzere bir çok mecrada yoğun bir reklam çalışmasıyla pazara hızlı bir giriş yapan ve tutunmayı başaran Yandex’in Türkiye’deki kullanım oranları gün geçtikçe artmaktadır.

Yandex Direct reklamları etkilidir çünkü ürünler veya hizmetler hakkında arama yapan kullanıcıların, yani potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkar. 

 

 

Yandexte Reklam Vermek

Yandex Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Tıklama başı maliyet ve reklamveren açık arttırmasına göre işleyen bir sistemle çalışan Yandex reklamları avantajlı bir reklam mecrasıdır çünkü bu alanda rekabet düşüktür. Tıpkı Google reklamlarında olduğu gibi kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilir, reklamınız görüntülendiğinde ödeme yapmazsınız.

Reklamlarınızı Ölçümleyin

Yandex reklamları kullanarak, yayınladığınız her reklam ve sözcük grubuna göre günlük olarak ilgili istatistiği istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Web sitenize ne kadar ziyaretçi çektiğinizi detaylı raporlar aracılığıyla görebilir, hedeflerinize göre reklam ayarlarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. 

Yandex Reklamları Nerede Görüntülenir?

Yandex reklamları;

  • Yandex arama sonuçları sayfasında, arama sonuçlarının üstünde veya sağında iki farklı blokta, 
  • Yandex servislerinin sayfalarında ve iş ortağı sitelerinde,
  • Yandex Haritalar sayfasında çıkan arama sonuçlarında gösterilebilir.

Yandex Direct Reklamlarının Avantajları Nelerdir?

  • Reklamınızın tıklama başı maksimum fiyatını kendiniz belirlersiniz,
  • Reklamınızın gösterim saati ve coğrafi bölgesini belirleyebilirsiniz,
  • Yeni ürünlerinizi tanıtabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Yandex reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın. Ekip arkadaşlarımız size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Bizi takip edin
HEMEN BAŞVUR