AdresGezgini olarak 2007 yılından itibaren Google Ads ve Facebook reklamları konusunda binlerce işletmeye hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetlere çalışma mantığı Google Ads’e çok benzeyen Yandex Direct reklamlarını da ekledik.

Yandex'te Nasıl Reklam Verebilirim?

2010 yılında Türkiye’ye giriş yapan Rusya merkezli Yandex, tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Televizyon başta olmak üzere bir çok mecrada yoğun bir reklam çalışmasıyla pazara hızlı bir giriş yapan ve tutunmayı başaran Yandex’in Türkiye’deki kullanım oranları gün geçtikçe artmaktadır.

Yandex Direct reklamları etkilidir çünkü ürünler veya hizmetler hakkında arama yapan kullanıcıların, yani potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkar. 

 

 

Yandexte Reklam Vermek
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_1454492102

Yandex Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Tıklama başı maliyet ve reklamveren açık arttırmasına göre işleyen bir sistemle çalışan Yandex reklamları avantajlı bir reklam mecrasıdır çünkü bu alanda rekabet düşüktür. Tıpkı Google reklamlarında olduğu gibi kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilir, reklamınız görüntülendiğinde ödeme yapmazsınız.

Yandex Direct Reklamlarının Avantajları Nelerdir?

  • Reklamınızın tıklama başı maksimum fiyatını kendiniz belirlersiniz,
  • Reklamınızın gösterim saati ve coğrafi bölgesini belirleyebilirsiniz,
  • Yeni ürünlerinizi tanıtabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Yandex reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın. Ekip arkadaşlarımız size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

shutterstock_1560204764

Yandex Reklam Paketi, Satın Alın

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Sıkça sorulan sorular

Uzmanlarımıza sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Yandex, ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen hedef kitlenize kolayca ulaştırmanıza yardımcı olan bir internet reklam mecrasıdır.

Yandex reklam biçimleri Yandex.Direct ve Görüntülü Arama Reklamlarıdır. Yandex.Direct tıklama başına ödemeye dayalı, gerçek zamanlı teklifle çalışan bir sistemdir. Görüntülü Arama reklamı ise Yandex arama sonuçları sayfasında gösterilen, belirli bir ilgi alanına sahip hedef kitleyi çekmek için en uygun yollardan biridir.

Reklamınız görüntülendiğinde ödeme yapmaz, kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız.

Yandex reklamları, Yandex arama sonuçları sayfasında, Yandex servislerinin sayfalarında ve iş ortağı web sitelerinde ve Yandex haritalar sayfasında çıkan arama sonuçlarında görüntülenir.

Yandex reklamları, satışları hızlıca yükseltmeyi, internet aracılığıyla yeni müşteriler çekmeyi ve marka bilinirliliğini artırmayı hedefleyenler için etkili bir reklam aracıdır.

Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu