700 Milyon’un üzerinde kullanıcıya sahip olan Twitter dünyanın en büyük sosyal medya platformlarında biridir. Bu sayede küçük, orta ve büyük işletmeler için oluşturduğu reklam alanlarıyla hedef kitlenize ulaşma imkanı vermektedir.

Twitter Reklam Formatları Nelerdir?

Twitter'da reklam vererek, ürünler veya hizmetler hakkında konuşan, kendi çevreleriyle paylaşan bir takipçi kitlesine erişebilir; ilgi alanlarını veya demografik özelliklerini hedefleyerek mesajınızı en çok görmesini istediğiniz hedef kitleye iletebilirsiniz. 

Twitter reklamları aracılığıyla;

  • Kullanıcıları web sitenize çekebilir,
  • Tweet etkileşimi sağlayabilir,
  • Kullanıcıların sizi takip etmesini sağlayabilir, 
  • Uygulama ve hesap tanıtımı yapabilirsiniz.
Twitter Reklam Modelleri
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_1239133447

Twitter Reklamları Nerede Görüntülenir?

Twitter reklamları arama sonuçlarında, anasayfa zaman akışında ve profil sayfalarında görüntülenir.

Twitter reklamlarında kullanıcı adı, cihaz, konum, anahtar kelime ve ilgi alanı hedefleme seçenekleri ile doğru kullanıcıya ulaşmak mümkündür.

Twitter Reklam Paketi, Satın Alın

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Sıkça sorulan sorular

Uzmanlarımıza sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Kurulduğu ilk günden beri tüm dünyada popülerliğini koruyan bir sosyal medya olan Twitter, reklamverenler için açtığı reklam alanlarıyla, kullanıcıları web sitesine çekme, tweet etkileşimi, video tanıtımı, uygulama tanıtımı, hesap tanıtımı gibi alanlarda fayda sağlamaktadır.

- Sponsorlu Gündem reklam modeli ile Twitter gündeminin en başında yer alabilir ve çok sayıda kullanıcıya ulaşabilirsiniz.- Sponsorlu Hesap reklam modeli ile Kimi Takip Etmeli bölümünde Twitter hesabınıza yer verebilir, kullanıcıların sizi takip etmesini sağlayarak takipçi sayısını artırabilirsiniz.- Sponsorlu Tweet reklam modeli ile sizi henüz takip etmeyen kullanıcıların arama sonuçlarında reklamınızı gösterebilirsiniz .

Twitter reklamları için, öncelikle bir bütçe satın alırsınız. Reklamlarınız, ilgili hedef kitle tarafından görüntülenip tıklandıkça (takip, etkileşim ya da tweet görüntüleme), rekabete göre belirlenen ziyaretçi maliyeti bütçenizden düşer. Aynı kullanıcı 24 saat içinde reklamlarınızı ne kadar tıklarsa tıklasın bu kullanıcı için sadece 1 kere ödeme yaparsınız. Reklamlarınız bütçeniz bitinceye kadar yayında kalır.- Bu hizmetten faydalanmak için öncelikle kurumumuza bir hesap kurulum ücreti olarak 500 TL + KDV’lik bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Daha sonra harcamak istediğiniz bütçeyi belirleyerek, bize bu bütçenin %15i kadar bir hizmet bedeli yatırırsınız. Twitter reklam hesabınıza da kendi ödeme yönteminizi girdiğinizde, reklam çalışmalarınız başlar.

Twitter reklamları seçtiğiniz reklam modeline göre değişkenlik gösterecek şekilde arama sonuçlarında, anasayfa zaman akışında ve profil sayfalarında görüntülenir.

Twitter reklamları kullanarak işinizi etkin bir şekilde sergileyebilir ve sizinle ilgilenen kitleleri sitenize getirebilir, site ziyaretlerini, dönüşümleri ve satışları artırabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu