YÖNETİM KURULU
Dr. Bora MocanYönetim Kurulu Başkanı
Dr. Bora Mocan - AR GE Teknik Ekip & Yönetim Kurulu Başkanı
×Dr. Bora Mocan - AR-GE Teknik Ekip & Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Bora MocanYönetim Kurulu Başkanı

Dr. Bora Mocan kimdir? 

27 Mayıs 1976’da İzmir’de doğmuştur. Ege Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuş, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde yüksek lisans eğitimi almıştır. Doktora çalışmalarını Dokuz Eylül Üniversitesi'nde tamamlayan Mocan, AdresGezgini kurucu ortaklarındandır. Burak ve Arya isimli 2 çocuğu bulunan Bora Mocan. Şirketin bir diğer kurucu ortağı Nejla Mocan ile evlidir. 

Akademik Başarıları ve Çalıştığı Projeler aşağıdaki gibi.

 • İlkokullar arası bilgi yarışmasında  3 yıl üst üste birinci olmuş, dönemin Cumhurbaşkanı Kenan Evren tarafından “Altın Yaldızlı Başarı Üstün Belgesi” ile ödüllendirilmiştir.
 • Anadolu Lisesi giriş sınavında Türkiye 38. olarak Bornova Anadolu Lisesi’ni kazanmıştır.
 • Kimya dalında 2 defa, Fizik ve Matematik dalında birer kere altın madalya alan Tübitak yarışma ekibinde bulunmuştur.
 • Göethe Enstitüsünden üstün öğrenci başarı bursu kazanmıştır.
 • ÖSS sınavında ilk 500’e girmiş, Ege Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünü kazanmıştır. 3,93 ortalama ile mezun olmuştur.
 • 2 yıl boyunca Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrenci başkanlığını yapmıştır.
 • Yüksek Lisansını İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde “Optik Bilgisayar Ağları ” alanında yapmıştır. 4,00 ortalama ile mezun olmuştur.
 • Doktorasını 9 Eylül Üniversitesinde “Bilgisayar Ağları ve Süper Hızlı Internet Teknolojileri” üzerine yapmıştır. 4,00 ortalama ile mezun olmuştur.
 • Yüksek Lisans ve Doktora eğitimi boyunca dört tanesi “Citation Index”e giren uluslararası dört dergi makalesi, ulusal/uluslararası seminer, konferans ve dergilerde yayınlanan toplam 19 adet akademik yayını bulunmaktadır.
 • Elginkan & Bosch şirketinde Ar-Ge mühendisi olarak görev yapmıştır.
 • Türksat çerçevesinde ESA (Avrupa Uzay Ajansı) ile düzenlenen Ar-Ge projelerinde araştırmacı olarak görev almıştır.
 • İYTE Avrupa Birliği 6. Çerçeve Projesinde araştırmacı olarak teknik ekipte yer almıştır.
 • Vestel – JVC  Video Kamera Geliştirme Projesinde Ar-Ge mühendisi olarak yer almıştır.
 • Cisco CCNA, CCNP, CCIE sertifikalarına sahiptir.
 • İZTEKGEB Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulan AdresGezgini Ltd.’nin kurucularından birisidir.
 • Global olarak düzenlenen Google Ads All-Star etkinliği için California’ya özel olarak davet edilmiştir.
 • Avrupa çapında düzenlenen Google Ads Power-Up etkinliği için Dublin/İrlanda’ya özel olarak davet edilmiştir.
 • 2017 Güz döneminden itibaren CBÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünde misafir öğretim üyesi olarak ders vermeye başlamıştır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Raporlama ve Analiz Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası

Diğer Sertifikaları;

 • Project Management - Institute Aeronautique et Spatial (Avrupa Uzay Ajansı - ESA)
 • Time Management - Institute Aeronautique et Spatial (Avrupa Uzay Ajansı - ESA)
 • Total Quality Management - Demos Group & İYTE
 • Bilgi Teknolojileri Uzmanı - TESOTE
 • CCNA - Cisco Certified Network Associate - Cisco
 • CCNP - Cisco Certified Network Professional - Cisco
 • CCIE - Cisco Certified Internetwork Expert – Cisco
 • Salesforce Dev401
TwitterGoogleLinkedin
Dr. Şükrü OzanYönetim Kurulu Başkan Yrd.
Dr. Şükrü Ozan - AR GE Müdürü & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
×Dr. Şükrü Ozan - AR GE Müdürü & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Dr. Şükrü OzanYönetim Kurulu Başkan Yrd.

Şükrü Ozan, 1979 yılında İzmir'de doğmuştur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Ozan, yüksek lisans ve doktora eğitimini İzmir Yüksek Teknoloji Ensitüsü'nde tamamlamıştır. 

AdresGezgini kurucu ortaklarından olan Ozan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevinin yanı sıra, AdresGezgini AR-GE Merkezi Yöneticisi görevini de sürdürmektedir. Ayrıca misafir öğretim görevlisi olarak üniversitelerde Görüntü işleme gibi uzmanlık alanı ile ilgili dersler vermektedir.

Sahip olduğu Google Sertifikaları

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads İleri Düzey Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
FacebookTwitterGoogleLinkedinWeb Sitesi
Dr. İlker TanyerYönetim Kurulu Üyesi
Dr. İlker Tanyer - AR GE Veri Analiz Ekibinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi
×Dr. İlker Tanyer - AR GE Veri Analiz Ekibinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi
Dr. İlker TanyerYönetim Kurulu Üyesi

İlker Tanyer, 1982 yılında İzmir'de doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezuniyetinin ardından, yüksek lisans ve doktora eğitimini İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır. 

İlker Tanyer, iş hayatına 2006 yılında İYTE'de Avrupa Birliği destekli bir projede(IYTE Wireless) araştırmacı olarak başlamıştır. Bir yıl bu projede çalıştıktan sonra üniversitede araştırma görevlisi kadrosuna geçmiş ve 5 yıl süreyle İYTE'de bu görevi sürdürmüştür. Araştırma görevlisiyken Teknoloji Geliştirme Bölgesinde ortaklarıyla birlikte AdresGezgini'ni kuran Tanyer, halen insansız hava aracı(İHA) kontrol sistemleri alanında akademik çalışmalarına devam etmektedir.  

FacebookTwitterWeb Sitesi
Nejla MocanYönetim Kurulu Üyesi
Nejla Mocan - Yönetim Kurulu Üyesi
×Nejla Mocan - Yönetim Kurulu Üyesi
Nejla MocanYönetim Kurulu Üyesi

Nejla Mocan, 1983 yılında İzmir'de doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm Otelcilik İşletmeciliği Bölümü mezunu olan Mocan, AdresGezgini kurucu ortaklarındandır.

Nejla Mocan, profesyonel iş hayatına Balçova Termal Otel'de Food&Beverage hizmetlerinde başladı. Birçok firmada halkla ilişkiler, dış ilişkiler, pazarlama ve müşteri ilişkileri departmanlarında çalışan Mocan'ın uzmanlık alanları arasında, organizasyon planlama, müşteri ilişkileri, halkla ilişkiler ve satış pazarlama yer almaktadır. Nejla Mocan, "Google Reklamcılığının Temelleri" (Google Advertising Fundamentals) ve "Arama Ağı Reklamcılığı İleri Düzey" (Search Advertising Advanced) sertifikalarına sahiptir.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Ads İleri Düzey Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
Twitter
Mahir SümerYönetim Kurulu Üyesi
Mahir Sümer - AR GE Yazılım Geliştirme Müdürü
×Mahir Sümer - ArGe Yazılım Geliştirme Müdürü
Mahir SümerYönetim Kurulu Üyesi

Mahir Sümer, 1980 yılında Mersin'de doğmuştur. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü mezunu olan Sümer, beraber çıktıkları bu yolda, Ar-Ge Yazılım Geliştirme Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Mahir Sümer, profesyonel iş yaşamı boyunca web tabanlı yazılımlar üzerine çalışmış, bu alanda birçok eğitim ve seminere katılmıştır. Aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesi'nde uzmanlık alanında dersler vermiştir. Halen düzenlenen çeşitli seminer ve eğitimler ile uzmanlığını ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşmaktadır.

AdresGezgini Sektörel Arama Motoru, Google API Entegrasyonlu Trafik Analiz Programı, AdresGezgini Online Muhasebe Programı, Themis Hukuk Yazılımı, GPS Takip Sistemli Personel Yönetim Yazılımı gibi birçok yazılım projesinin yöneticiliğini yapan Mahir Sümer'in uzmanlık alanları arasında PHP, C, Java ve Progress Programlama ile MySQL Veritabanı Yönetimi bulunmaktadır.

İflah olmaz bir oyun koleksiyoncusu olan Sümer, başta Nintendo oyun ve konsolları olmak üzere tüm oyun dünyasına karşı beslediği sevgiyi dizginleyememektedir. Bilim Kurgu, Fantastik ve Korku-Gerilim filmlerini severek izlemekte ve bu kategorilerde film arşivi oluşturmaktadır.

FacebookTwitterGoogleLinkedinWeb Sitesi
AR-GE MERKEZİ
Dr. Burcu Kuleli PakAR-GE Proje Yöneticisi
burcu-kuleli-1
×burcu-kuleli-2
Dr. Burcu Kuleli PakAR-GE Proje Yöneticisi

1980 yılında İzmir’de doğmuştur. 18 yıl İzmir’de yaşamış, Yeditepe Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliğini kazanarak İstanbul’a gitmiştir. Okumaya doymamış, Boğaziçi Üniversitesi Sistem ve Kontrol Mühendisliğinden yüksek lisansını, Marmara Üniversitesi Mühendislik Yönetiminden doktorasını almıştır. 17 yıl İstanbul’da yaşamış, trafikten ve kalabalıktan kaçıp İzmir’e sığınmıştır.

Kendini “profesyonel öğrenci” olarak tanımlayan Kuleli, 12 sene akademisyenlik yaptıktan sonra profesyonel iş hayatına AdresGezgini’nde devam etmektedir.

Dansa olan ilgisini hiç kaybetmeyen Kuleli, çocukken bale yapmış, üniversite yıllarında dans kulübüne girmiş, gösteri topluluğuna kadar yükselerek pek çok dans festivalinde sahneye çıkmıştır.

Suyu sever, yüzer, tüplü dalış yapar, yelken yapar, sörf öğrenmeye çalışır.

Evli ve Ege Rüzgar’ın annesidir.

Sahip olduğu Sertifikalar; 

 • Academy For Ads Ads Fundamentals
Linkedin
Ayça Erdoğan İzolDAS Takım Yöneticisi
Ayça Erdoğan - AdresGezgini DAS Takım Yöneticisi
×ayca-erdogan-2
Ayça Erdoğan İzolDAS Takım Yöneticisi

Ayça Erdoğan, 11 Aralık 1989'da Ankara'da doğdu. Ortaokul ve lise yıllarında profesyonel olarak voleybol oynadı. Ayrancı Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversiteyi İzmir'de kazanması ile birlikte İzmir macerası başladı. 2008 yılında başladığı İzmir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden 2013 yılında mezun oldu. Üniversite yılları boyunca almış olduğu eğitimi pekiştirmek adına çeşitli yazılım ve veri tabanı kurslarına katıldı ve sertifika aldı. İzmir Bilgisayar Mühendisleri Odası’nda aktif görev alan Erdoğan, izlediği bir filmden etkilenerek İspanyolca kursuna başladı.

Mezun olduktan sonra üniversitede almış olduğu İngilizce eğitimini pekiştirmek adına dil eğitimi için Amerika’ya gitti. New York'ta bulunduğu süre boyunca hem İngilizcesini geliştirmek hem de para kazanmak için çeşitli restoranlarda garsonluk yaptı. New York'ta farklı milletlerden gelen çok sayıda arkadaşı oldu. Türkiye'ye döndükten çok kısa bir zaman sonra ilk staj deneyimini de yasadığı Datakod Bilgisayar Otomatik Sistem'leri firmasında yazılım departmanında işe başladı. Dijital medyaya duyduğu ilgi nedeniyle Bilge Adam Akademi’de 4 ay boyunca Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi aldı ve  AdresGezgini'nde çalışmaya başladı.

Yay burcunun tüm özelliklerini taşıdığını söyleyen Erdoğan, seyahat etmekten ve moda bloglarını takip etmekten keyif alıyor. En büyük hedefi ise; yaşlandığında tüm ülkeleri gezmiş olmak.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
FacebookTwitter
Selin ZoroğluDAS Takım Lideri
Selin Zoroğlu - DAS Takım Lideri
×Selin Zoroğlu - DAS Takım Lideri
Selin ZoroğluDAS Takım Lideri

Selin Zoroğlu 1990 yılında Aydın’da dünyaya geldi. Afyon Kocatepe Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden 2013 yılında mezun olan Zoroğlu, iş hayatına öğrenciliğinin son 6 ayında Güral Afyon Wellnes&Convention’da Misafir İlişkileri Departmanında başladı ve okulu bitene kadar burada devam etti.

Üniversite yıllarında Temel Bankacılık Eğitimi Sertifikası, Yönetim Becerileri ve Etkili Beden Dili Sertifikası ve diksiyon eğitimi alan Zoroğlu, tam bir puzzle tutkunu ve yemek yapmayı çok sever. Profesyonel iş hayatına AdresGezgini'nde devam ettiği için çok mutludur.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası

 

Twitter
İzzet DüdükYazılım & Tasarım Ekibi Takım Lideri
İzzet Düdük - Yazılım Geliştirme Uzmanı
×İzzet Düdük - Yazılım Geliştirme Uzmanı
İzzet DüdükYazılım & Tasarım Ekibi Takım Lideri

İzzet DÜDÜK, 1993 yılında İzmir'de doğmuştur. Adnan Menderes Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü'nden mezun olmuş, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisidir.

PHP ve MYSQL Programlama dillerine hakim olan İzzet DÜDÜK, birçok bulut tabanlı yazılım projelerinde görev almıştır. Küçük yaşlardan itibaren bilgisayar ile iç içe olan İzzet, kariyerine AdresGezgini'nde devam etmektedir.

Yabancı dizileri takip etmekten hoşlanan İzzet’in bilimkurgu, aksiyon, macera, fantastik türlerle özellikle ilgilendiğini söyleyebiliriz. Bunun dışında arkadaşları ile vakit geçirmeye ve değişik lezzetler tatmaya bayılır.

Sahip olduğu Sertifikalar; 

 • Mobil Siteler Sertifikası
 • NLP Business Sertifikası
 • Etkili Müşteri İletişimi Sertifikası
FacebookTwitterGoogleLinkedin
Sema Yıldız YoldaşAR-GE Proje Koordinatörü
Sema Yıldız Yoldaş - AR GE Proje Koordinatörü
×Sema Yıldız Yoldaş - AR GE Proje Koordinatörü
Sema Yıldız YoldaşAR-GE Proje Koordinatörü

Sema Yıldız Yoldaş 1991 yılında İzmir’de doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun oldu. Çanakkale'nin eşsiz güzelleri ve bölümün deney düzeneklerinden kopamayıp üniversitede çalışmaya başladı. Bu süre içerisinde bilimsel araştırma ve TUBİTAK projelerinden, makalelere kadar birçok akademik çalışmada görev aldı. İzmir'e taşınma sebebi ile Çanakkale’ye ve akademiye veda etti. İzmir'de ise bir proje firmasında 9 ay boyunca proje satış sorumlusu olarak görev yaptı. Projelere ve teknolojiye olan ilgisini geliştirmenin en iyi yolunun AdresGezgini olduğuna karar verdi.

Sahip olduğu Sertifikalar; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası

 

İnstagram
İrem KaraşenVeri Analiz Uzmanı (DAS)
İrem Karaşen - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
×İrem Karaşen - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
İrem KaraşenVeri Analiz Uzmanı (DAS)

İrem Karaşen, 1993 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Liseyi İzmir Anadolu Lisesi'nde okuduktan sonra Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Okul yıllarında birçok sosyal kulübün tanıtım ve sponsorluk departmanlarında görev aldı. Gezmeyi ve yeni kültürler tanımayı seven Karaşen, Work and Travel programı ile Amerika'ya gitti. Ardından okulu bitirince Kanada'nın Toronto şehrinde 6 aylık bir dil eğitimi aldı. Bu süreçte birçok millletten tanıştığı arkadaşlarıyla hala görüşmeye devam ediyor. Dil eğitiminden sonra Türkiye'ye dönerek online oyun sektöründe hizmet veren bir internet sitesinde çalıştı ve bu iş sonrasında dijital dünyaya ilgisi sayesinde AdresGezgini'nde çalışmaya başladı. 

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
FacebookTwitterLinkedin
Batuhan SürmeliVeri Analiz Uzmanı (DAS)
Batuhan Sürmeli - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
×Batuhan Sürmeli - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Batuhan SürmeliVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Batuhan Sürmeli 1994 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İlk ve ortaokul eğitimlerini doğduğu semt olan Buca’da tamamlayan Sürmeli, lise diplomasını 2012 yılında İzmir Atatürk Lisesi’nden almıştır.
Çocukluk hayali İstanbul’da bir üniversite öğrencisi olmak olan Batuhan, aynı yıl FMV Işık Üniversitesi’ni tam burslu olarak kazanmış ve Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisi olmuştur.
Üniversite yıllarında Work & Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 ay bulunmuş, bunun dışında İtalya ve Hollanda gibi Avrupa ülkelerini gezme fırsatı bulmuştur.

2017 yılında FMV Işık Üniversitesi’nden mezun olan Sürmeli, ilk iş yeri olan AdresGezgini’nde çalışmaya başlamıştır.
Hobileri arasında seyahat etmek ve futbol oynamak vardır. Öyle ki çocukken Bucaspor altyapısında kaptanlık dahi yapmış, eğitimleri nedeniyle futbol hayatını erken sonlandırmak zorunda kalmıştır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
Facebook
Pelin ÇalışkanVeri Analiz Uzmanı (DAS)
Pelin Çalışkan - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
×pelin-caliskan-2
Pelin ÇalışkanVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Pelin Çalışkan 30 Eylül 1992 yılında Muğla'da doğdu. Ege Üniversitesi İstatistik bölümü mezunu olan Çalışkan, üniversitedeki son sınıfta gittiği Erasmus programı dahilinde Almanya’da staj yapma fırsatı bulmuştur. Yeni yerler keşfetmekten, seyahat etmekten, scuba diving gibi deniz sporlarından keyif alan Çalışkan’ın en büyük hayali Amatör Denizci Belgesi alıp, kendi teknesinin kaptanı olmak.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Google Dijital Satış Sertifikası
TwitterLinkedin
Yağmur YavaşVeri Analiz Uzmanı (DAS)
Yağmur Yavaş - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
×Yağmur Yavaş - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Yağmur YavaşVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Yağmur Yavaş, 1992 yılında İzmir'de doğdu. İzmir Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden 2015 yılında bölüm ikinciliği ile mezun oldu. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde yüksek lisansına devam etmektedir. 
Üniversite yıllarında halk dansları kulübüne katılıp farklı şehirlerde gösterilere katılarak hem eğlenip hem gezmiştir. Aynı zamanda miyuki denilen boncukları keşfetmiş ve kendine yeni bir hobi edinerek takılar yapmaya başlamıştır. AdresGezgini'nde Veri Analiz Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
FacebookLinkedin
Beste ŞenerVeri Analiz Uzmanı (DAS)
Beste Şener - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
×Beste Şener - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Beste ŞenerVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Beste Şener 1995 yılında Antalya'da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Manavgat Anadolu Lisesi'nde tamamlamış olup matematikle arası her zaman iyi olmuştur. Daha sonra Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümüne girmeye hak kazanarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında birçok seminer ve sunuma katılarak kendini çeşitli alanlarda geliştirmeye özen göstermiştir. Hayatının her döneminde gezerek görmek, her insanı konuşarak tanımak, her konuyu düşünüp anlamaya önem vermiştir.
Hobileri arasında fotoğrafçılık ve kamp bulunmaktadır. Her türlü kitabı ayırt etmeksizin okuyan ve kendini geliştirmeyi çok önemli gören Şener AdresGezgini bünyesinde Veri Analiz Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
TwitterLinkedin
Nihan AktürkVeri Analiz Uzmanı (DAS)
Nihan Aktürk - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
×Nihan Aktürk - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Nihan AktürkVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Nihan Aktürk, 1994 yılında Ordu Ünye’de doğdu. Lise hayatını memleketinde tamamladıktan sonra öğrenci şehri Eskişehir’e üniversite eğitimi için gitti. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden bitirme tezi yarışmasında bölüm birincisi olarak mezun oldu.
Şuan Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisidir. Bir firmada üretim planlama mühendisi olarak çalıştıktan sonra internet teknolojileri alanında ilerleme kararı alarak AdresGezgini’nde çalışmaya başlamıştır.
Yeni yerlere gitmekten ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten keyif alıyor. Denizi, ormanı seviyor ve yürüyüş yapmanın huzur verici olduğunu düşünüyor.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
Linkedin
Cansu GürançVeri Analiz Uzmanı (DAS)
Cansu Güranç - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
×Cansu Güranç - Satış Temsilcisi
Cansu GürançVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Cansu Güranç 1993 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul yıllarında spora olan tutkusu sebebi ile lisanslı voleybol oynamaya başladı. Lise eğitimini kazandığı spor bursuyla Özel Gelişim Koleji’nde tamamladı. 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazandı ve hazırlık dahil 5 yıl içerisinde mezun oldu. Üniversite yıllarında pek çok farklı alanda staj yapmaya özen gösterdi. Ne istediğini anlayabileceği staj imkanları edinip, onu en çok heyecanlandıran alanın pazarlama ve satış alanı olduğu fark etti. Bunun üzerine Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi Bölümü’nü okumaya karar veren Güranç’ın AdresGezgini ilk iş tecrübesidir.
Hayvanlara derin sevgi ve ilgisi bulunmaktadır. Köpeği Badem'e ayırdığı boş vakitlerinin dışında, yeni yerler keşfetmeye ve seyahat etmeye bayılır. Kendi donanımının ve vizyonunun genişlemesini sağlamak en büyük hedefleri arasındadır. Kişisel gelişim ve polisiye romanlar okumak, en sevdiği aktiviteler arasında yer alır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
FacebookTwitter
Aslı BıçakçıVeri Analiz Uzmanı (DAS)
asli-bicakci-1
×asli-bicakci-2
Aslı BıçakçıVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Aslı Bıçakcı 1989 yılında Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Aydın Fen Lisesinde tamamlamış, sonrasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yaşamı boyunca yeni tecrübeler edinmek adına 2010 yılında Work and Travel programı kapsamında Amerika’da bulunmuş, 2014 yılında da ERASMUS Öğrenci Değişim Programı sayesinde Almanya’da okuma ve staj imkanı elde etmiştir. Yoga, doğa yürüyüşü ve deneme yazarlığı gibi hobilere ek olarak, başkalarına da faydalı olabilmek adına çeşitli gönüllülük projelerinde yer almıştır. Üniversiteyi bitirdikten sonra dijital dünyaya ilgisi sayesinde AdresGezgini’nde çalışmaya başlamıştır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
Linkedin
İlayda KüçükergörVeri Analiz Uzmanı (DAS)
ilayda-kucukergor-1
×ilayda-kucukergor-2
İlayda KüçükergörVeri Analiz Uzmanı (DAS)

İlayda Küçükergör, 1993 yılında İzmir'de doğdu. Liseyi İzmir Anadolu Lisesinde okuduktan sonra İzmir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü kazandı. Okul yıllarında yüzme sporu ile profesyonel olarak ilgilendi ve birçok sosyal kulüpte görev aldı. Üniversiteyi bitirdikten sonra dijital dünyaya ilgisi sayesinde AdresGezgini’nde çalışmaya başladı.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
TwitterLinkedin
Kübra İnceVeri Analiz Uzmanı (DAS)
Kübra İnce - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
×kubra-ince-2
Kübra İnceVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Kübra İnce, 1994 İzmir doğumludur. Karşıyaka Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesinde başlayan lise hayatını Çiğli Milli Piyango Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümünde eğitimine devam etti ve 2017 yılında mezun oldu.

Üniversite hayatı boyunca mümkün olduğunca sosyal etkinliklerde, sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı ve Manisa Turgutlu Gençlik Meclisi'nde Hayvan Dostları Topluluğu kurucusu sıfatıyla, kurucu üye olarak yer almıştır.

Araştırmayı, bilgi edinmeyi sever, her zaman yeni şeyler öğrenmeye açık bir yaşam tarzı vardır. Kişisel bakım, doğal maskeler, ev yapımı kremler ve saç bakımı hakkında araştırmalar yapmaktan ve yeni tarifler denemekten hoşlanır. Aşırı hayvan sever olan İnce'nin, tam bir "kedili teyze" olacağı söylenir.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
Linkedin
Pınar Mutlu SezenVeri Analiz Uzmanı (DAS)
pınar-mutlu-1
×pınar-mutlu-2
Pınar Mutlu SezenVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Pınar Mutlu, 14 Aralık 1987’de Almanya'da doğdu, 1997’de Türkiye'ye dönüş yaptı. İlk okulda atletizm takımında yer aldıktan sonra lise ve üniversite döneminde yüzme ve voleybol alanında spor aktivitelerini devam ettirdi. 2007 yılında başladığı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Matematik bölümünden 2011 yılında mezun oldu. Üniversite 1. sınıfta Özel Eğitim Kurumlarında stajyer Matematik öğretmeni olarak göreve başladı ve 6 yıl bu alanda devam etti. 2013 yılında özel bir bankada Portföy Yöneticisi olarak meslek hayatına devam eden Mutlu 2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Wissen Akademie'de Microsoft Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanlığı eğitimi tamamladıktan sonra AdresGezgini'nde çalışmaya başladı. Aynı zamanda Hayvan Koruma derneklerinde yer almakta, sokak canlarının korunması, bakımı ve beslenmesi etkinliklerinde gönüllü çalışmaktadır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
Linkedin
Dilara BüyükgözeVeri Analiz Uzmanı (DAS)
dilara-buyukgoze-1
×dilara-buyukgoze-2
Dilara BüyükgözeVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Dilara Büyükgöze, 1993 yılında doğdu. İlköğretim ve liseyi Muğla/Köyceğiz'de tamamladıktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi Mütercim Tercümanlık (İng-Alm-Tr) bölümünden 2016 yılında mezun oldu.

Üniversite yıllarında Dokuz Eylül Çeviri Topluluğunda 2 dönem İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak görev aldı. Dönem içi stajını İzmir TRT Belgesel'de yaptı. Almancasını geliştirmek için, Almanya'nın romantik şehri olarak bilinen Heidelberg'de yoğun kurs programına katıldı. Geri döndüğünde Marmaris Grand Yazıcı'da Misafir İlişkileri bölümünde çalıştı. Polisiye ve bilim kurgu türlerinde kitap okumak ve film izlemekten keyif alıyor.

Linkedin
Onur İkizekVeri Analiz Uzmanı (DAS)
onur-ikizek-1
×onur-ikizek-2
Onur İkizekVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Onur İkizek 1992 yılında İstanbul’da doğdu. 2010 yılında başladığı İzmir Ekonomi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ‘nden 2015 yılında mezun oldu. Üniversite yılları boyunca çeşitli yazılım dili ve veri tabanı kurslarına katılan İkizek, ileri Excel, diksiyon ve pazarlama dallarında sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Kendisi için her zaman merak uyandıran Rusça dili için okulda aldığı eğitimi pekiştirmek amacıyla kurslara katıldı ve mezun olduktan sonra İngilizcesini geliştirmek ve çeşitli kültürlerle tanışmak amacıyla 3 ay kadar Almanya başta olmak üzere çeşitli ülkeleri gezme şansı yakaladı.  Şu an İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde MBA eğitimi alan İkizek, Panates firmasında başladığı iş hayatını Turkcell’de devam ettirdi. AdresGezgini’nde dijital pazarlama alanında çalışmaktan büyük keyif alan Veri Analiz Uzmanı İkizek arkadaşlarıyla zaman geçirmekten ve spor dallarının neredeyse hepsiyle uğraşmaktan zevk alır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
TwitterLinkedin
Selin TürkoğluVeri Analiz Uzmanı (DAS)
selin-türkoğlu-1
×selin-türkoğlu-2
Selin TürkoğluVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Selin Türkoğlu, 3 Ekim 1994 yılında İzmir'de doğdu. 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun olan Türkoğlu, Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünde eğitimine devam etmektedir. Her türden kitabı okuyabileceğini söyleyen Türkoğlu aynı zamanda hayvanlarla ilgilenmenin insana huzur ve mutluluk verdiğini düşünüyor, pazar pikniklerine, bisiklet sürmeye, gece yürüyüşlerine, sakin bir göl kenarında kitap okumaya bayılıyor.  Üniversite yıllarında yarı zamanlı işlerde deneyim kazanan Türkoğlu, AdresGezgini’nde Veri Analiz Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
Linkedin
Fatih ÖzuşaklıVeri Analiz Uzmanı (DAS)
Fatih Özuşaklı - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
×Fatih Özuşaklı - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Fatih ÖzuşaklıVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Fatih Özuşaklı, 1992 yılında Manisa’da dünyaya gelmişir. Liseyi Manisa’da bitirdikten sonra İzmir’e taşınıp Ege Üniversitesi  İstatistik Bölümünde okumuştur. Okul hayatındayken diksiyon eğitimi alıp okulun radyo kanalında radyo programcılığına başlayıp, yerel  ve internet radyo kanallarında çalışmıştır. Bu zaman diliminde, kuruluşunda aktif rol oynadığı bir internet radyosunda ise yüzden fazla program yapmış ve yine bu kanalda reklam müzikleri üreterek reklamcılık sektörüne de giriş yapmıştır.

Ayrıca bir süre televizyonculuk alanında ses operatörlüğü deneyimine de sahip olmuştur. Bu süreçte müzik prodüksiyonu ve DJ’lik mesleği ile de yakından ilgilenen Özuşaklı elektronik müzik tarzında şarkılar yayınlamıştır. Bu tecrübelerle birlikte sunum ve seminerlerde aktif rol alıp, çeşitli eğlence ve kültürel etkinlik organizasyonlarında da görevler alarak kişisel gelişimine katkı sağlamıştır.

Özuşaklı, hayatının her döneminde yeni bilgi ve tecrübeler kazanmaya önem vermiş, bu sebeple olabildiğince sosyal bir yaşamı tercih etmiştir. Hobileri arasında, dj’lik radyo programcılığı, kitap okuma ve müzik prodüksiyonu  bulunmakta olan Özuşaklı, AdresGezgini’nde Veri Analiz Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
TwitterLinkedin
Cemre Bağcı UyarVeri Analiz Uzmanı (DAS)
Cemre Bağcı - Sosyal Medya Hesap Yöneticisi
×Cemre Bağcı - Sosyal Medya Hesap Yöneticisi
Cemre Bağcı UyarVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür.
Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
FacebookTwitterGoogle
Dr. Yasemin Öztemur IslakoğluVeri Analiz Uzmanı (DAS)
Yasemin-Öztemur-2
×Yasemin-Öztemur-1
Dr. Yasemin Öztemur IslakoğluVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Yasemin Öztemur Islakoğlu 1987 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümüne birincilikle girdi ve mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü’nde yüksek lisansını ve doktorasını tamamladı. Yüksek Lisans ve Doktora sırasında pek çok uluslararası dergide yayınlar yaptı, Tübitak ve Üniversite Projelerinde çalıştı. Alanında Türkçe yazılmış tek kaynak olan Kanser Moleküler Biyolojisi kitabında çok sevdiği tez danışmanı ile bir bölüm yazdılar.

Tez çalışmaları sırasında evlenerek İzmir’e yerleşti ve doktorasını tamamlayana kadar Ankara-İzmir arası göçebe bir hayat yaşadı. Tez savunmasını yapacağı hafta yolu AdresGezgini ile kesişti. Uzun yıllar meme kanseri konusunda veri analizi çalışmaları yaptığı kariyer yoluna bambaşka bir alanda yine veri analizi uzmanı olarak devam etmektedir. Evli ve bir kedi annesidir.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Analytics IQ Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
Gülşah BulutVeri Analiz Uzmanı (DAS)
bulut-gulsah
×2bulut-gulsah
Gülşah BulutVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Gülşah Bulut, 1995 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. İlkokul ve Ortaokul eğitimlerini Manisa’da aldıktan sonra lisede çok sevdiği şehir olan İzmir’e geldi. Lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamladı ve sonrasında Dokuz Eylül Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

Okul yıllarında başka dillere de ilgi duyarak Almanca ve İngilizce dil eğitimine önem veren Gülşah Bulut, sosyal olmayı ve müziği çok sevdiği için bu süreçte dans ve keman eğitimleri alarak yeni hobiler edindi.

Üniversite sonrasında tez konusu olan Endüstri 4.0 ile başlayan, dijital dünya ve yeni teknolojik gelişmelere ilgisi sayesinde AdresGezgini’nde Veri Analizi Uzmanı olarak çalışmaya başladı.

Facebookİnstagram
Zehra AydınVeri Analiz Uzmanı (DAS)
zehra-aydın-1
×zehra-aydın-2
Zehra AydınVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Zehra Aydın 1995 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini İzmir Bayraklı Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra 2018’de Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü bitirdi.
İlkokul ve lise öğrenimi boyunca çeşitli öğrenci değişim programlarına dahil olan Aydın, farklı kültür ve ülkelerden birçok arkadaş edindi. Üniversite yıllarında farklı proje çalışmalarına dahil olarak bakış açısını genişletmeyi amaçlayan Aydın’ın araştırmayı, hedeflerini gerçekleştirmeyi seven bir yapısı vardır.
Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, öğrenmeyi, bilgi edinmeyi  ve doğayı sever. Yemek yapmaktan ve yeni tatlar keşfetmekten hoşlanır.

Facebookİnstagram
Buket İdil KaraköseVeri Analiz Uzmanı (DAS)
idil-karaköse-1
×idil-karaköse-2
Buket İdil KaraköseVeri Analiz Uzmanı (DAS)

Buket İdil Karaköse 23 Nisan 1994 yılında doğdu. Doğuş Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden 2018 yılında mezun oldu. Çok küçük yaşlarından itibaren müziğe olan ilgisi sebebiyle 1 sene gitar ardından 4 sene keman eğitimi alan Karaköse, müziği çok seviyor ve repertuarına güveniyor.

Üniversite yıllarında Erasmus Student Network’de buddy olarak görev alan, Erasmusla gelen öğrencilere şehre alışmaları ve kalacak yer konusunda yardımcı olan Karaköse, yabancı dil eğitiminin önemli olduğunu düşündüğü için İngilizce dilinin yanında Almanca eğitimi de aldı. Boş zamanlarında paralel evren ve uzayla alakalı belgeseller, bilim kurgu dizileri izlemekten, deniz kenarında vakit geçirmekten hoşlanan ve arkadaşlığa önem veren Karaköse, insan ilişkilerinin ve güler yüzün iş hayatında çok önemli olduğunu düşünüyor.

Yeniliklere açık bir yapıya sahip olduğunu ve teknoloji ile ilerleyen zamanlarda tahmin edilemeyecek boyutta yenilikler gerçekleşeceğini düşünen Karaköse AdresGezgini’nde Veri Analiz Uzmanı olarak çalışıyor.

Linkedinİnstagram
Tuna Döker UI/UX Tasarımcısı
tuna-doker-1
×tuna-doker-2
Tuna Döker UI/UX Tasarımcısı

Tuna Döker, 1987 yılında İzmir'de doğdu. Ege Üniversitesi Makine Ressamlığı Bölümünden mezun olan Döker, yaklaşık 8 yıl boyunca İzmir'de yazılım firmaları ve reklam ajanslarında arayüz tasarımı konusunda deneyim sahibi oldu.

Mobil Uygulama projelerinde bulunmaktan büyük zevk alır ve oyun yapımı konusunda kendini geliştirmeye çalışır. İlgi alanlarında müzik, sinema, konsol oyunları ve kediler olan Döker’in hayali bir karavan alıp, dünyayı gezmek.

FacebookLinkedinWeb Sitesi
Özay KaraGrafik Tasarım
özay-kara-1
×özay-kara-2
Özay KaraGrafik Tasarım

Özay KARA, 1995 yılında İzmir Ödemiş’te doğdu. Ege Üniversitesi Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümünden mezun olmuştur.

Kariyerinde mezun olduktan sonra belli bir süre freelance çalışmaya başlayıp belli bir müşteri kitlesine ulaştıktan sonra çeşitli Dijital Ajanslarda “Grafik Tasarımcı ve Sanat Yönetmeni” olarak çalıştı ve şu an kariyerine AdresGezgini’nde devam etmektedir.

Sosyal hayatında ise iyi bir çizer, fotoğrafçı ve iki teker ruhuna sahip olan Kara, motosiklet sürmeyi yaşam tarzı haline getirmiş, rüzgar ve adrenalin tutkusuna sahip bilinçli ve eğitimli bir motosiklet tutkunudur.

FacebookLinkedinWeb Sitesi
Onur CambazYazılım Geliştirme Uzmanı
Onur Cambaz - Yazılım Geliştirme Uzmanı
×Onur Cambaz - Yazılım Geliştirme Uzmanı
Onur CambazYazılım Geliştirme Uzmanı

Onur Cambaz, 1993 yılında Bartın'da doğdu. Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümü’nü birincilikle bitirdi. Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü'nün 2016'da verdiği ilk mezunlarındandır.
Dokuz Eylül Üniversitesi Girişimcilik Akademisi 3.Dönem Eğitim programına katılarak girişimcilik sertifikası aldı. Kent İçin İnovasyon dalında takım arkadaşları ile birlikte “İnce Belli Fikir” sloganıyla 3.lük ödülünün sahibi oldu.
Neşeli, konuşmayı seven, arkadaşlarına önem veren, kıpır kıpır bir karaktere sahiptir ne de olsa Karadenizlidir. 

Sahip olduğu Sertifikalar; 

 • Mobil Siteler Sertifikası
 • DEGA 3.Dönem Girişimcilik Sertifikası
 • Yapı Kredi Bankacılık Akademisi Bilgi Teknolojileri Sertifikası
 • CCNA - Cisco Certified Network Associate - Cisco
FacebookTwitterLinkedin
Ali Ozan CılgaYazılım Geliştirme Uzmanı
ozan-cılga-1
×ozan-cılga-2
Ali Ozan CılgaYazılım Geliştirme Uzmanı

Ali Ozan CILGA, 1990 yılında İstanbul'da doğdu. Eğitim hayatına Dokuz Eylül Üniversitesi Elektronik Bölümü ve sonrasında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ile devam etti. Yazılıma olan ilgisinin ağır basması sonucu, kariyerini yazılım alanına yönlendirmiştir. Firmaların e-ticaret yönetimi ve yazılım geliştirme üzerine görev almıştır.

Sosyal aktivitelere vakit ayırmayı seven Ozan, latin dansları ile ilgilenmenin yanı sıra, spora da tutkun olduğu söylenir. Ege kıyılarında scuba diving yapar, Japon kültürüne olan ilgisi sayesinde ju jutsu ile tanışmıştır. Uzakdoğu savunma sporlarından büyük keyif alır.

Linkedin
Arda SezenYazılım Geliştirme Uzmanı
arda-sezen-1
×arda-sezen-2
Arda SezenYazılım Geliştirme Uzmanı

Arda Sezen, 1998 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına AdresGezgini Yazılım ekibinde atılan Sezen, yaklaşık 8 yıldır aktif olarak müzikle uğraşmaktadır.
Gitar, ukulele, kazoo gibi enstrümanları çalmanın yanı sıra solistlik de yapmaktadır. Çalışmalarını YouTube kanalında izleyicileriyle buluşturan Sezen, kamp yapmaktan, doğa yürüyüşlerinden ve paten sürmekten büyük mutluluk duyar. En büyük hayali dünyayı gezmek olan Sezen AdresGezgini'nde Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Facebookİnstagram
Emre ÇircioğluBilgi İşlem
Emre Çircioğlu - Bilgi İşlem
×Emre Çircioğlu - Bilgi İşlem
Emre ÇircioğluBilgi İşlem

Emre Çircioğlu, 1995 yılında İzmir'de doğmuştur. Amasya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü'nden mezun olmuş, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü birinci sınıf öğrencisidir.
Dijital baskı firmasında Bilgisayar Operatörlüğü ve Grafikerlik yapmıştır. Grafik konusunda çok heveslidir. Kariyerine AdresGezgini ekibine katılarak devam etmektedir. Fitness yapmaktan büyük bir haz duyar.

FacebookTwitter
Ezgi ÇetinSekreterya
ezgi-cetin-1
×ezgi-cetin-2
Ezgi ÇetinSekreterya

Ezgi Çetin, 1995 yılında İzmir’de doğdu. Ticaret Meslek Lisesi  Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunudur. Celal Bayar Üniversitesi  Ahmetli  Meslek Yüksekokulu İnsan Kaynakları Yönetimi  Bölümü’nü 2015 yılında tamamladı. Müşteri İlişkilerini kendine uygun bir meslek olarak görüyor. İlk iş deneyimini sağlık sektöründe Tıbbi Sekreterlik yaparak gerçekleştirmiştir. Gezmeyi, spor ve fitness yapmayı, olumlu düşünmeyi ve gülmeyi çok seviyor. Arkadaşları hayata karşı hep Polyanna olduğunu söyler. Çekingen aynı zamanda insanlarla iletişim kurmayı seven bir yapıya sahip.

Sahip olduğu Sertifikalar; 

 • Hasta Kayıt Kabul(Tıbbi Sekreterlik) Sertifikası
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifikası
 • KOSGEB Girişimcilik Sertifikası
Facebookİnstagram
SATIŞ & OPERASYON
Eda ErsoyKalite Yöneticisi
Eda Ersoy - Kalite Yöneticisi
×Eda Ersoy - Kalite Yöneticisi
Eda ErsoyKalite Yöneticisi

Eda Ersoy, 1985 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji mezunudur. Çağrı Merkezi ile üniversitede part-time olarak çalışmaya başladığında tanışmış ve mezun olduktan sonra kariyerine bu alanda devam etmeye karar vermiştir.

2005 yılından bu yana Müşteri Hizmetleri sektöründe çalıştığı için, çok fazla insan tanıma ve değişik insan profilleri ile çalışma imkanı bulmuş, bu yüzden insan ilişkileri, insan ve ekip yönetimi konusunda tecrübelidir. İstanbul'un trafiğinden, karmaşasından yorulduğu anda AdresGezgini ile tanışmış ve hayatının rotası İzmir'e çevrilmiştir.

Kediler başta olmak üzere hayvanları çok sever, doğaya hayrandır. Fırsat buldukça yürüyüşler yapar, müzik dinler, kitap okur. Dostları, ailesi ve gülümsemek hayatının vazgeçilmezleridir. Atık kağıtları geri dönüşüm fikri ile hayata döndüren çantalar tasarlar.
Tasarım yapmak, yeni ve tekil şeyler üretmekten çok mutludur. Hayatta hiç bir şeyin tesadüf olmadığına, karşımıza çıkan herkesin, etrafımızda
olan her şeyin bir sebebinin olduğuna inananlardandır. 

Sahip olduğu Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Telefonda Etkin İletişim
 • Eğitimcinin Eğitimi
 • Yazılı İletişim Becerileri
 • İkna ve Çatışma Yönetimi
 • Etkili, Güzel ve Doğru Konuşma
 • Problem Çözme ve Karar Verme
 • Satış Koçluğu
FacebookLinkedinİnstagram
Eda UçarLCE Takım Lideri
Eda Uçar - LCE Takım Lideri
×Eda Uçar - LCE Takım Lideri
Eda UçarLCE Takım Lideri

Eda Uçar, 1989 yılında dünyaya geldi. İlkoğretim ve lise eğitimini Mersin'de tamamlayıp ilk şehir dışı deneyimi olan Denizli'ye gitti ve Pamukkale Üniversitesi MYO'da Kimya Teknikerliği Bölümü’nde okudu. Denizli’deyken Ege’nin birçok yerini gezdi, gördü, aşık oldu ve daha fazla burada kalabilmek için Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’ne dikey geçiş yaptı.

4 yılık lisans eğitimi sırasında birçok yerde part-time olarak satış destek, ürün tanıtım işleri yaptı. Bu sayede de farkında olmadan kariyerine devam edeceği yolunu çizmiş oldu. AdresGezgini ile tanışmadan 3 ay kadar önce dünya evine girerek, hayatına yepyeni bir boyut kazandırdı. 

Ufak çaplı Mustang klasik araba koleksiyonu olan Uçar’ın en büyük hayali bir gün 1967 Fastback Mustang'e sahip olması. Eşiyle birlikte buldukları her fırsatta bilmedikleri kasabaları, sokakları, mekanları keşfeden Uçar, fotoğraf çekmekten keyif alır ve en sevdiği filmin The Artist olduğunu söyler.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
FacebookTwitterLinkedin
Buse GünerCR Takım Lideri
Buse Güner - CR Takım Lideri
×Buse Güner - CR Takım Lideri
Buse GünerCR Takım Lideri

Buse Güner, 1992 yılında Tekirdağ’da doğdu. 2014 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Güner, iş hayatına AdresGezgini’nde başlamıştır.

Pazarlama konusuna merakı olan Güner, öğrencilik yıllarında çeşitli yerlerde satış görevlerinde bulunmuştur.

Yeni yerler keşfetmekten, arkadaşlarıyla vakit geçirmekten ve gelişim kitapları okumaktan hoşlanır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Partners Dijital Satış Sertifikası
FacebookTwitter
Nesli EdindikMüşteri Temsilcisi (CR)
Nesli Edindik - Müşteri Temsilcisi
×Nesli Edindik - Müşteri Temsilcisi
Nesli EdindikMüşteri Temsilcisi (CR)

Nesli Edindik, 1991 yılında Balıkesir'in Erdek ilçesinde doğdu. Erdek Anadolu Lisesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite eğitimi içerisinde Toplu ve Bireysel İş Hukuku özel olarak ilgilendiği alandır.

Üniversite son sınıfta iken Özel Medline Hastanesinde Müşteri İlişkileri Birimi'nde çalışan Edindik, 4 yıl boyunca Eskişehir'in soğuk ikliminde yaşayamayacağını anladı ve kendini İzmir'in sıcak iklimine bıraktı.

Paten kaymaktan ve yüzmekten keyif alan Edindik, iş dışında kalan zamanlarında tavşanı Carlos ile ilgilenir ve tüm hayvanları çok sever. Hayvanlar ile ilgilendiği zamanlar en mutlu olduğu dakikalar olduğunu söyleyen Edindik'in elma kurdundan, tavşana kadar her türlü hayvanı sahiplendiği söylenir.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Partners Dijital Satış Sertifikası
TwitterLinkedin
Fulya TopMüşteri Temsilcisi (CR)
Fulya Top - Müşteri Temsilcisi
×Fulya Top - Müşteri Temsilcisi
Fulya TopMüşteri Temsilcisi (CR)

Fulya Top, 1992 yılında İzmir’de doğdu.  Lisede Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun olan Fulya, eğitimini Ege Üniversitesi Grafik Tasarım  Bölümü’nde tamamladı. Okumaya doymadığını anladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde eğitimine devam etmeye karar verdi. İş hayatına ilk adımı Turkcell Global Bilgi de atmıştır. Burada Outbound ve Platinum Müşteri temsilcisi olarak görev alan Fulya kariyerini AdresGezgini ile devam ettirmektedir.

Genel olarak Jazz müzik dinlemeyi sever. Her ne kadar korksa da köpeklere karşı bir sempati duyar. Yeni yerler keşfetmeyi, yeni lezzetler tatmayı, yeni incik boncuk almayı kısaca yeni olan her şeyi sever. Zaman zaman anı yaşamaya odaklanan, zaman zaman da plan doğrultusunda hareket eden Fulya'nın yapmak istediği şeyler arasına ilk sıraya Dünya turunu koymuştur. Bunun için ilk adımı 2016 yazında Yunan Adaları turuna katılarak atacaktır.

Uzay ve astronomi meraklısı olduğunu söyleyebileceğimiz Fulya, teleskopuyla uygun koşullarda yıldızları incelemekten büyük mutluluk duyar. Gün içerisinde bulduğu her boşluğu çizim yaparak değerlendirmeye çalışır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Google Partners Dijital Satış Sertifikası
TwitterGoogle
Gökçe ErsuMüşteri Temsilcisi (CR)
Gökçe Ersu - Müşteri Temsilcisi (CR)
×Gökçe Ersu - Müşteri Temsilcisi (CR)
Gökçe ErsuMüşteri Temsilcisi (CR)

Gökçe Ersu, 1992 yılında İzmir'de doğdu. Karşıyaka Necip Demir Anadolu İletişim Meslek Lisesinden mezun olan Ersu, eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde tamamlamıştır.

Lise yıllarında İzmir Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri Bölümü’nde staj yapmıştır. Üniversite yıllarında okulda görevli öğrenci programına katılarak iş deneyimlerini arttırmıştır. Üniversitedeyken gençlik değişimi projesiyle Slovakya'ya gitmiş ve Youthpass sertifikası almıştır. Üniversite stajını ise İnanç Giyim Alchera firmasında pazarlama asistanı olarak yapan Ersu, mezun olduktan sonra Chasecall, Özdilek ve Greenland Hotel gibi çeşitli firmalarda iş deneyimi kazanmıştır.

Ortaokul ve Lise yıllarında Arkas Spor Kulübü ve Narlıdere Belediyesi Spor Kulübü’nde lisanlı olarak voleybol oynamıştır. Sporu çok seven Ersu, sıkı bir voleybol takipçisidir. Kişisel gelişim kitapları ve seri kitaplar okumayı çok sever. Ayrıca yabancı dizi izlemeyi ve World of Warcraft oynamaya bayılır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Arama Ağı Reklamcılığı İleri Düzey Sınavı (Search Advertising Advanced Exam)
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Google Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
FacebookTwitterLinkedin
Ecem AdıyamanMüşteri Temsilcisi (CR)
Ecem Adıyaman - Satış Temsilcisi (LCE)
×Ecem Adıyaman - Satış Temsilcisi (LCE)
Ecem AdıyamanMüşteri Temsilcisi (CR)

Ecem Adıyaman, 1989 da Aydın'da doğdu. İlk ve ortaöğretim hayatı boyunca Kuşadasıspor’da voleybol oynadı. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü’nü tamamladıktan sonra Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilcisi olarak göreve başladı. 6 aylık müşteri temsilciği sürecinden sonra, yeni eğitim gruplarına takım koçluğu yapmaya başlayan Adıyaman, 3 yıl boyunca yeni çıkan eğitim gruplarına takım koçluğu yaptıktan sonra çeşitli sınav ve mülakatlar sonucunda Takım Lideri olarak görevine devam etti.

Golden Retriever cinsi, oyun oynamaya bayılan Captain Jack Sparrow adındaki oğlu ile zaman geçirmek ve oyun oynamaktan çok keyif alır. 6 aydır fitness yapan ve sporu çok seven Adıyaman, sporun insanı her daim zinde tutuğuna inanır. Kahve, hayatının vazgeçilmezleri arasındadır. Sürüngen hayvanlar ve fareler en büyük kabusudur. Tipik bir yengeç kadını olan Adıyaman, ailesi ile zaman geçirmekten ve onlarla paylaşımda bulunmaktan hoşlanır. Hayatında her şeyden önce ailesi ve köpeği gelir. Boş vakitlerinde yabancı dizi izlemek, müzik dinlemek ve blog okumak hobileri arasındadır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
Twitterİnstagram
Özge KarakaşMüşteri Temsilcisi (CR)
ozge-karakas-1
×ozge-karakas-2
Özge KarakaşMüşteri Temsilcisi (CR)

Özge Karakaş, 1992 yılında Manisa’da doğdu. Salihli Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Ege Üniversitesi İstatistik Bölümünü kazandı. Lisans eğitiminde yaptığı sosyal projeler sayesinde bir ekip çalışması isteği, satış ve pazarlamaya olan ilgisi onu AdresGezgini’ne getirmiştir. Tam bir kitap kurdu olan Karakaş’ın en sevdiği yazarlar Hakan Günday ve Dan Brown’dur. En büyük hayali kendi evine kocaman bir okuma odası inşa etmek olan Karakaş, arada nefes almak için amatör dağ yürüyüşlerine çıkıyor ve doğanın sesini dinlemeyi en büyük rahatlama yöntemi olarak görüyor.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
FacebookLinkedinİnstagram
Şermin DoğanMüşteri Temsilcisi (CR)
sermin-dogan-1
×sermin-dogan-2
Şermin DoğanMüşteri Temsilcisi (CR)

Şermin Doğan, 1984 yılında İzmir'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladıktan sonra üniversite için İstanbul'a yerleşti ve Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite ve çalışma hayatı boyunca çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra İstanbul'un kaosundan kaçan Doğan, İzmir'e geri dönüş yaptı.

Borsa, ekonomi ve küresel piyasalar ile yakından ilgilidir. Boş zamanlarında modern dans ve yoga atölyelerine katılmaktadır. Seyahat etmeyi çok seven Doğan'ın en büyük hayali, Türkiye'deki tüm şehirleri tek tek ziyaret etmektir.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Arama Ağı Reklamcılığı İleri Düzey Sınavı (Search Advertising Advanced Exam)
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
Ayçe ÖzünlüMüşteri Temsilcisi (CR)
ayce-ozunlu-1
×ayce-ozunlu-2
Ayçe ÖzünlüMüşteri Temsilcisi (CR)

Ayçe Özünlü 1992'de İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Üniversite eğitim hayatı boyunca üniversite bünyesinde bulunan İletim Gazetesi, İHaber ve Bornova’da bulunan Bizim Gazete’de stajlarını tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesinde eğitimini tamamladıktan sonra 2015 yılında Marmara Üniversitesi Bilişim Ana Bilim Dalında master programına kaydını yaptıran Özünlü, "Dijital Vatandaşlık ve Dijital Vatandaş Pratikleri" üzerinde tez çalışmasını sürdürmekte, Ege Üniversitesi Doktora programına hazırlanmaktadır. Öğrenmek kadar öğretmeyi de seven ve bu doğrultuda özel ders veren Özünlü, İstanbul’da bulunan Milli Eğitime bağlı bir yurtta yönetici olarak görev yapmıştır. İstanbul'un karmaşasından ve metrobüs yolculuklarından sıkılan Özünlü ailesinin yanına İzmir'e dönmüştür. İnsanlarla iletişim kurmaktan, yardım etmekten, kedisi Miu ile vakit geçirmekten ve kısa yürüyüşler yapmaktan büyük keyif alır.

Linkedin
Gülşah BulutMüşteri Temsilcisi (CR)
gülşah-bulut-1
×gülşah-bulut-2
Gülşah BulutMüşteri Temsilcisi (CR)

Gülşah Bulut 1986 doğumlu. Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde mezun olduktan sonra müşteri ilişkileri ile ilgili sertifika programlarına katılan Bulut, müşteri memnuniyeti ekibinde 3 yıllık bir çalışmanın ardından İstanbul'a taşındı ve Vodafone VIP müşteri ekibinde çalışmaya başladı. Müşteri sorunlarını çözmek ve bu doğrultuda memnuniyet yaratmanın kendisi için bir kazanç olduğuna inanan Bulut, 2016 yılında evlilik sebebiyle tekrar İzmir'e döndü ve burada Vodafone Ege Bölge'de görevine devam etti. Telekomünikasyon sektöründe yeterli bilgiye eriştiğini ve farklı bilgiler öğrenmek isteğini düşünerek reklam sektöründe çalışmaya karar vermiştir. Hayvanları korumayla ilgili bir çok farklı platforma üye olan Bulut'un bir de kedisi var. Evde vakit geçirmekten, film izlemekten ve PC oyunları oynamaktan büyük keyif alan Bulut, AdresGezgini'nde CR ekibinde görev almaktadır.

Cansu GörgünSatış Temsilcisi (LCE)
Cansu Görgün - Müşteri Temsilcis
×Cansu Görgün - Müşteri Temsilcis
Cansu GörgünSatış Temsilcisi (LCE)

Cansu Görgün, 1993 yılında Manisa'nın Akhisar ilçesinde doğdu. Akhisar Anadolu Lisesi’nden mezun olan Görgün lisans eğitimini Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında Beden Dili ve Etkili İletişim, Takım ve Zaman Yönetimi ve Girişimcilik sertifikaları almış olup bu yıllarda görev aldığı çeşitli fuar ve organizasyonlarla iş hayatına adım atmıştır.

Kendini geliştirmek ve yaşamını güzelleştirmek adına olan tüm sosyal aktivitelere katılmaya özen gösterir. Yeni yerler keşfetmeyi, doğayı, bisiklet sürmeyi, film izlemeyi ve tiyatroya gitmeyi seven Görgün’e göre karikatür varsa mizah vardır, mizah varsa da yaşam. Karikatürsüz bir yaşam olamayacağını söyler.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Arama Ağı Reklamcılığı İleri Düzey Sınavı (Search Advertising Advanced Exam)
 • Google Ads Mobil Reklamcılık Sertifikası
 • Google Ads Video Reklamlar Sertifikası
 • Google Ads Alışveriş Sertifikası
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
TwitterGoogle
Ayşem DemirbaşSatış Temsilcisi (LCE)
aysem-demirbas-1
×aysem-demirbas-2
Ayşem DemirbaşSatış Temsilcisi (LCE)

Ayşem Demirbaş, 1994 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Uzun eğitim hayatının sonunda Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Bölümü’nden başarıyla mezun oldu. Liv Hospital Kurumsal Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı’nda yaptığı stajın ardından kariyerine İzmir'de devam etmeye karar verdi. Üniversite yıllarında Hacettepe Üniversitesi Mağara Araştırma Kulübü başkanlığını yaparak Türkiye'de 20 den fazla şehir gezme fırsatı bulan Demirbaş, mağaracı eğitmeni olarak doğa ve doğa sporlarına olan tutkusunu insanlarla paylaşmaktan çok keyif alır. Demirbaş, ekip çalışması ve ekip liderliği konusunda gönüllü olarak yer aldığı organizasyonlarda ekiplere doğada ve birlikte yaşam konusunda liderlik yapmaya devam etmekte, zamanını genellikle spor yaparak ve sosyal aktivitelere katılarak geçirmektedir. Uzun dönem hedefi uluslararası ilişkiler alanında kendini geliştirmek, uluslararası pazarlama, küresel tanıtım ve marka değeri konusunda uzman olmaktır.

Linkedin
Meltem KavalSatış Temsilcisi (LCE)
meltem-kaval-1
×meltem-kaval-2
Meltem KavalSatış Temsilcisi (LCE)

Meltem Kaval 1994 yılında İzmir'de doğdu. 2016 yılında Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F İktisat Bölümünden mezun olan Kaval, üniversite yıllarını C.B.Ü Sosyal Sorumluluk Kulübü beyin takımında aktif görev alarak geçirdi. Kurumsal bir şirkette isteğe bağlı staj yapan Kaval, proje kapsamında katıldığı kariyer ve ekonomi zirvesi etkinlikleri, Anadolu Üniversitesinde gerçekleştirilen pazarlama semineri ve iktisat kongresinde sunuculuk yaptı, fotoğraf çekimlerinde yer aldı.

Çocukluğundan itibaren spora ve sanata olan muazzam ilgisiyle ritmik jimnastik, yoga ve dans eğitimleri hayatında büyük önem taşımaktadır. Bunların yanı sıra çizim ve fotoğrafçılık üzerine deneysel çalışmalar yapan Kaval, müşteri ilişkileri departmanında başladığı iş hayatına, AdresGezgini’nde Satış Temsilcisi olarak devam etmektedir.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
İnstagram
Esra ŞenSatış Temsilcisi (LCE)
esra-sen-1
×esra-sen-2
Esra ŞenSatış Temsilcisi (LCE)

Esra Şen 1997 doğumlu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Şen, üniversite eğitimi boyunca İzmir Hilton Otel’de garson olarak çalıştı. Sektör ile ilgili farklı bakış açıları kazanmak amacıyla okul süresince ön büro, muhasebe ve satın alma departmanlarında staj yaptı. Müziğe büyük ilgi duyan ve keman eğitimi alan Şen, boş zamanlarında dinlediği şarkıların notalarını çıkartmayı ve keman ile çalmayı denediğini söylüyor. Henüz bir evcil hayvanı olmayan Şen en yakın zamanda bir köpek sahiplenmeyi düşünüyor.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
Twitter
Nalan Nalin TaşSatış Temsilcisi (LCE)
nalan-tas-1
×nalan-tas-2
Nalan Nalin TaşSatış Temsilcisi (LCE)

Nalan Nalin Taş, Ege Üniversitesi Kimya Teknolojisi Bölümüne ek olarak Açık Öğretim Fakültesi İktisat Bölümünü bitirmiştir. Bir yandan okula devam ederken bir yandan da satış ve pazarlama sektöründe deneyim kazanan Taş, herkesle daha iyi bir iletişim kurabilmek için işaret dili eğitimi almıştır. TEGV, LÖSEV gibi vakıflarda gönüllü çalışan Taş aynı zamanda köy okullarına yardım projelerinde de yer almıştır. Doğa ve çocuk fotoğrafları çekmekten büyük keyif alan, sporun ve dans etmenin kendisini daha dinç ve daha sağlıklı hissettirdiğini düşünen Taş’ın en büyük hayallerinden biri dünyayı gezmek ve Paris’te Eyfel Kulesi’nin önünde dans etmek. 

Linkedin
Lütfiye OlcaySatış Temsilcisi (LCE)
lutfiye-olcay-1
×lutfiye-olcay-2
Lütfiye OlcaySatış Temsilcisi (LCE)

Lütfiye Olcay, 1993 Yılında İzmir'de doğmuştur. Lisede El Sanatları Bölümü okuyan Olcay, mezun olduğu bölüme devam etmek istemediği için Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ne başlayan ve ön lisansını 2016'da tamamlayan Olcay, şu an Uluslararası İlişkiler Bölümünde Lisans eğitimine devam etmektedir. 18 yaşından beri çeşitli organizasyonlarda çalışan Olcay, seyahat etmeyi çok sever fırsat buldukça yeni yerlere gitmeye çalışır. Bu güne kadar Yunanistan, Almanya, İsviçre ve Dubai'yi ziyaret etmiştir. Sevdikleri ile vakit geçirmekten ve kitap okumaktan büyük keyif alır. Gerçek bir hayvansever olan Olcay’ın Cookie isimli de bir köpeği var. Kendini geliştirmek amacıyla Satış ve Pazarlama, Beden Dili ve Etkili İletişim Teknikleri, Hitabet ve İnsanları Etkileme Sanatı, Doğal, Net ve İçten İletişim Kurma Yöntemleri kurslarına gitmiştir. AdresGezgini’nde Satış Temsilcisi olarak çalışmaktadır.

Facebookİnstagram
Şirin ErenEtkinlik Yöneticisi
Şirin Eren - Satış & Pazarlama Asistanı (SMA)
תirin Eren - Satış & Pazarlama Asistanı (SMA)
Şirin ErenEtkinlik Yöneticisi

Şirin Eren, 1990 yılında Gaziantep'te doğdu ve 2008 yılında ailesi ile birlikte İzmir'e yerleşti. Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü ile lise hayatına başlayıp Bilişim Teknolojileri / Web Programcılığı ile eğitim hayatına devam etti. Celal Bayar Üniversitesi Salihli Meslek Yüksek Okulu Pazarlama Reklam Bölümü’nden mezun oldu.
KOSGEB ve Soroptimistlik gibi çeşitli kurumlardan Girişimcilik Eğitimleri sertifikası alan Eren, Özel Bilişim Eğitimleri Kariyer Kursu Bemka'da alanında kendini geliştirdi. Ailesi sayesinde müzik ile iç içe büyüdü, kısa süreli bir keman eğitiminden sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatro okulunda eğitim aldı ve şu anda kendi alanında istediği yerde kariyer hayatını geliştirmeye devam ediyor.

Sahip olduğu Google Sertifikaları; 

 • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
 • Dijital Satış Uzmanlığı Sertifikası
FacebookTwitter
Aleyna DikiciEtkinlik Yönetici Asistanı
aleyna-dikici-1
×aleyna-dikici-2
Aleyna DikiciEtkinlik Yönetici Asistanı

Aleyna Dikici 1996 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü Ticaret Meslek Lisesi’nde Halkla İlişkiler ve Organizasyon Bölümü’nü seçen Dikici bölüme duyduğu ilgiyle üniversite eğitimini de bu bölümde tamamlayacağından emin oldu. Lise eğitiminin ardından Yaşar Üniversitesi MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı’nı %50 burs ile kazandı. Zorunlu yaz stajını Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler Tanıtım ve Pazarlama Müdürlüğü'nde yapan Dikici’nin yaz stajı, mesleğe yatkınlığı ve becerileri doğrultusunda uzatıldı. Mesleki Uygulamalar Dersi ve Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma Projesi kapsamında Halkla İlişkiler Tanıtım ve Pazarlama Müdürlüğü’nde çalışmaya devam etti. Çokça tecrübe edindiği üniversitenin kendisine bir çok kapı açtığını her fırsatta dile getiriyor.

FacebookTwitterİnstagram
Evrim SakallıSatış ve Pazarlama Asistanı (SMA)
evrim-sakallı-1
×evrim-sakallı-2
Evrim SakallıSatış ve Pazarlama Asistanı (SMA)

Evrim Sakallı, 1982 yılında Ardahan’da doğdu. Ş.E.S.Ş Mesleki Teknik Anadolu Lisesini bitirdi. Mezun olduğu 1995 yılında okuduğu bölüm olan muhasebe bölümünde meslek hayatına başlayıp, farklı firmalara hizmet vermiştir. Eşinin mesleği nedeni le Yalova’da yaşamaya başladıktan sonra 2015 yılında KPİ Prestij şirketinde farklı inbound ve outbound operasyonlarında müşteri ve satış temsilcisi olarak görev almaya devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Miray BıyıkSatış ve Pazarlama Asistanı (SMA)
miray-biyik-1
×miray-biyik-2
Miray BıyıkSatış ve Pazarlama Asistanı (SMA)

Miray Bıyık, 1986 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İzmir İnönü Lisesi mezunudur. 17 yaşında, trafik kazası geçirmiş, geçen zamanda öğretim hayatına ara vermiş ve sonunda da Marmaris, Antalya ve Bodrum da otellerde ve şirketlerin idari bölümlerinde insan kaynakları, halkla ilişkiler ve muhasebe kadrolarında çalışıp deneyim kazanmıştır. 
Onun için kağıt ve kalemi önem taşır. Kitap okuyarak tamamlandığını hisseder. Birçok deneme,  şiir,  senaryo ve yazımını hala sürdürdüğü romanı vardır. Dans etmeye, denize, bitter çikolata ve kahveye büyük bir tutkuyla bağlıdır.

Facebook
Bilgen NarlıMali Müşavir
bilgen-narli-1
×bilgen-narli-2
Bilgen NarlıMali Müşavir

1977 İzmir doğumludur. Lise hayatını İzmir de tamamlayan Bilgen Narlı, 1999 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuştur. Narlı, 2003 yılında BSN CO Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Şirketini kurmuştur. Üretim ve hizmet şirketlerinin mali işler ve finansman yönetimi konusunda deneyime sahiptir.

2004 -2005 İzmir S.M.M.M. Odası, Muhasebe Bilgi Teknolojileri Komisyon Üyeliği; 2005 - 2006 Koç Holding İzmir muhasebe il eğitim koordinatörlüğü görevlerini yürütmüştür. Kendisi, 2005- 2007 yılları arasında özel bir eğitim kurumunda muhasebe eğitim birimi bölüm başkanlığı yapmıştır.

2005 - 2006 Doğuş SMMM Derneği, 2007- 2008 yılları arasında EXPO 2015 İZMİR Derneği Mali Müşavirliğini, Mesleki Eğitim Komisyon Başkanlığı yapmıştır. Narlı, 2007 yılında mali konularda rektör danışmanlığı görevinde bulunmuştur. Kendisi, Serbest Bölgeler ve Yabancı Sermayeli Şirketler konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, Serbest Bölgelerdeki uygulamalar üzerine seminerlerde konuşmacı olarak yer almaktadır. Kendisi, şirket eğitimleri - seminerleri de vermektedir ve gazete, dergilerde köşe yazıları yazmaktadır. Aynı zamanda, İzmir’'de özel bir üniversitede sözleşmeli öğretim görevlisi olarak eğitim vermektedir.

Tuğba ÖzefeMuhasebe Sorumlusu
Tuğba Özefe - Muhasebe Sorumlusu
×Tuğba Özefe - Muhasebe Sorumlusu
Tuğba ÖzefeMuhasebe Sorumlusu

1983 İzmir doğumlu olan Tuğba Özefe Anadolu Üniversitesi Muhasebe Meslek Yüksek Okulu mezunudur. 

Özefe 2001-2009 yılları arasında Demirci Tekstil Sanayi'de muhasebe sorumlusu olarak iş hayatına başlamış, Efe Emlak İnşaat ve Yatırım Sigorta Acentesinde müşteri hizmetleri ve finansal yönetici pozisyonlarında görev almıştır. Piri Reis Kumanyacılık ve Akmanlar Alüminyum'da muhasebe sorumlusu olarak görev almıştır. Tuğba Özefe 2014 Mart ayından bu yana AdresGezgini'nde çalışmaktadır.

TwitterGoogle
Ali Orçun BalHukuk Danışmanı
orcun-bal-1
×orcun-bal-2
Ali Orçun BalHukuk Danışmanı

Ali Orçun Bal, 1974 yılında İzmir'de doğmuştur. 2002 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Bal, evli ve bir çocuk babasıdır. Avukatlık mesleğinin yanı sıra uzun yıllardır lisanslı futbol da oynayan Ali Orçun Bal, İzmir Barosu 1993 futbol takımında görev almaktadır. Motorsiklet kullanmak en büyük tutkusudur.

Bizi takip edin
HEMEN BAŞVUR