Instagram, 300 milyondan fazla bir toplulukla dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biridir. Görme, ses ve hareket gücüne sahip video reklamlar ve görsel reklamlar aracılığıyla kullanıcılarınızı harekete geçmeye ve satın almaya teşvik edin.

Instagram Reklam Türleri Nelerdir?

Marka hikayenizi görsel olarak anlatabileceğiniz bir mecra olan Instagram, her gün dünya çapında 300 milyon kişi tarafından kullanılıyor. Kullanıcıların %60'ının Instagram'da yeni ürünler keşfettiğini söylediği bu mecrada reklam vererek siz de hedef kitlenizin sizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz.  Her ölçekten işletmeye açık olan Instagram reklamları ile reklamverenlerin tüketicilere ulaşmak için kullanacağı yollar artıyor.  Instagram'da paylaşabileceğiniz reklam türleri; Fotoğraf ve videolar,60 saniyeye kadar uzayabilen videolar,Facebook ile yapılan çapraz kampanyalar.

 

instagram-reklam
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_1364149895

Instagram'da Nasıl Reklam Verebilirim?

Facebook için kullanılan Power Editor reklam aracı ile yayına alınabilen Instagram reklamları, Instagram üzerinden alışveriş yapmayı da sağlar.

Bu reklam türünde, gösterim, erişim, sıklık ve demografi metrikleri ölçülebilmektedir. Instagram Reklamlarım Nerede Yayınlanır?

Instagram reklamları, mobil cihazlarda, hedef kitlenizin Instagram akışında, takip ettiği diğer Instagram hesapları tarafından paylaşılan görseller ve videolar ile birlikte, profil adının altında bir Sponsorlu etiketi ile yayınlanır. 

  Instagram Reklam Paketi, Satın Alın

  Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
  web-tabanli-yazilim-arrow-png
  iletisim-alt-banner-bg
  Sıkça sorulan sorular

  Uzmanlarımıza sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

  Instagram reklamları, Facebook reklamları ile benzer bir çalışma imkanı taşıyan, reklamverenlere marka bilinirliği artırma ve yüksek geri dönüş oranı sağlama konusunda fayda sağlayan bir internet reklam mecrasıdır.

  Instagram reklamlarını kullanarak ürün veya hizmetinizi geniş hedeflemeler aracılığıyla doğru hedef kitleye ulaştırabilir, web sitenize çekebilir, mobil uygulamanızı indirmelerini sağlayabilir, ürün veya hizmetinizi sizinle gerçekten ilgilenen insanları satın almaya ve kullanmaya teşvik edebilirsiniz.

  Instagram reklamları için, öncelikle bir bütçe satın alırsınız. Reklamlarınız, ilgili hedef kitle tarafından görüntülenip tıklandıkça, rekabete göre belirlenen ziyaretçi maliyeti bütçenizden düşer. Aynı kullanıcı 24 saat içinde reklamlarınızı ne kadar tıklarsa tıklasın bu kullanıcı için sadece 1 kere ödeme yaparsınız. Reklamlarınız bütçeniz bitinceye kadar yayında kalır.

  Instagram reklamları tıpkı Facebook reklamları gibi Power Editor veya Business Manager kullanarak oluşturulur.

  Instagram reklamları, kullanıcıların mobil Instagram akışlarında, takip ettikleri diğer Instagram kullanıcıları tarafından paylaşılan görseller ve videolarla birlikte, Sponsorlu ibaresi kullanılarak gösterilir.

  Diğer Hizmetler

  Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

  logo
  close-menu