Dijital ortamda markanız, ürün ve hizmetleriniz hakkında internet kullanıcılarına bilgi veren en geniş alan web sitenizdir. Bu sebeple web siteniz hem marka bilinirliği hem de pazarlama stratejisi için önemli bir yere sahiptir.

Kullanıcı Dostu Web Siteleri Tasarlıyoruz

Tasarım ve yazılım ekibimiz web siteniz üzerinde çalışmaya başlamadan önce markanız, rakipleriniz ve sektörünüz hakkında bir araştırma sürecine girer. Bu inceleme sonucu elde edilen verileri kendi deneyimleri ve yaratıcılıkları ile harmanlayarak sizin için en uygun web sitesini hazırlar. Web sitenizin tasarım trendlerine uygun şekilde hazırlanmasına ve kullanıcı dostu fonksiyonlara sahip olmasına özen gösterir. Sizlere görsel açıdan ilgi çekici, kullanımı kolay ve ulaşılabilir web siteleri hazırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Web siteniz uygun bir bağlantı yapısıyla hazırlanmalıdır. Ziyaretçilerinize sitenizin önemli kısımlarına işaret eden bir site haritası sunarak, kullanıcı dostu bir web sitesine sahip olmanız konusuna büyük önem veriyoruz. 

shutterstock_1583248045-min
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_1688525080

İnternet Kullanıcılarına Aradıkları Bilgileri Verin

Kullanıcılara kaliteli içerikler sunan, sayfalarında yararlı  bilgiler bulunan web siteniz olmasına özen gösterin. İşletmenizle, ürün ya da hizmetinizle alakalı yararlı bilgiler içeren, anlaşılır ve açık sayfalar bulunduran web siteleri aracılığıyla kullanıcılar sizi kolaylıkla bulabilir. 

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için uygulanan çeşitli hilelerden uzak durarak, Google'ın orijinal içeriği ön plana çıkaran yeni algoritmalarına güvenin. Google en doğru ve en faydalı içeriğe sahip web sitelerine arama sonuçlarında üst konumlarda yer verir. Web sitenizi tasarlarken kullandığınız yararlı bilgiler sayesinde internet reklamlarınıza ayırdığınız bütçeyi de düşürme şansı elde edersiniz. 

Web Site Tasarımı Paketi, Satın Alın

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Sıkça sorulan sorular

Uzmanlarımıza sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Web sitesi dijital ortamdaki müşterilerinize işletmeniz hakkında detaylı bilgiler verir. Kullanıcı dostu bir web sitesi ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde yansıtır. Tasarım trendlerine uygun olarak hazırlanan bir web sitesi sizi rakip firmalar arasından bir adım öne taşıyacaktır. [AdresGezgini](https://www.adresgezgini.com/) olarak web sitenizin yapım aşamasına başlamadan önce sektörünüzde marka ve rakip araştırması yapıyoruz, bu inceleme sonucu elde edilen verileri harmanlayarak sizin için en uygun web sitesini yapıyoruz.

Potansiyel müşterileriniz masaüstü, laptop, tablet ve akıllı telefonlar gibi bir çok cihazdan web sitenize ulaşmaya çalışabilirler. Bu nedenle web sitenizin tüm cihazlarda rahat bir kullanım sağlayabilmesi çok önemlidir. Responsive web siteleri tüm cihazlara duyarlı olacak şekilde tasarlanır. Mobil cihazlar için ayrı olarak bir tasarım yapılmaya ihtiyaç duymaz ve işletmenizi tüm cihazlarda aynı oranda tanıtmanızı sağlar.

Web sitenize giren müşterinin ilk dikkatini çeken konu o sitenin görsel tasarımıdır. İnternet kullanıcıları web sayfasına girdikten 3 - 5 saniye içerisinde o [web sitesinde kalıp kalmamaya](https://blog.reklamvermek.com/websitenize-gelen-kullanicilar-neden-hemen-cikip-gidiyor/) karar veriyor, bu da sitenizi ziyaret eden kullanıcıları sitenizde tutabilmek için iyi bir görsel tasarımın önemini ortaya koyuyor. Site tasarlanırken kaliteli görsel, [renk kullanımı](https://blog.reklamvermek.com/websiteniz-icin-dogru-renkleri-secmek/), menü yapısı ve konumunun özenle hazırlanması kullanıcıların sitenizde kalmasını sağlayacaktır.

İnternet trafiğinin %68’i mobil cihazlardan gerçekleşiyor, önümüzdeki yıllarda bu oranın %75’i geçmesi bekleniyor. Mobil cihaz kullanımın, masaüstü bilgisayar kullanımını geçmesiyle beraber mobil uyumlu web siteleri de daha fazla önem kazandı. Google, mobil cihaz trafiğinin artmasıyla birlikte [mobil uyumlu web sitelerini arama sonuçlarında üst sıralara](https://blog.adresgezgini.com/google-mobil-uyumlu-web-sitelerini-arama-sonuclarinda-ust-siralara-cikariyor/) çıkaracağını açıklamıştı. Hem kullanıcı deneyimi açısından hem de arama motorlarında rakip işletmelerin önüne geçebilmek açısından mobil uyumlu web sitelerinin son dönemde oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz.

SEO çalışmaları Arama Motoru Optimizasyonu olarak adlandırılır ve bu çalışmalar 2 kısımdan oluşur. İlk olarak web sitesindeki sayfaların arama motorlarının doğru tarayabileceği şekilde kodlanması ve ilgili sayfalarda kullanılan kaynak dosyalarının optimize edilmiş bir şekilde çekilmesidir. İkinci aşama olarak da sitenizde organik içerik ve görseller kullanmanızı, sayfalar içerisinde önemli kısımları doğru şekilde vurgulamanızı, doğru başlık ve anahtar kelimeleri kullanmanızı öneririz. SEO için yapılması gerekenler bunlarla kısıtlı değildir, bu çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi için AdresGezgini tarafından hazırlanan [Web Siteniz için SEO](https://www.adresgezgini.com/kitaplik/web-siteniz-icin-seo) kitapçığını inceleyebilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu