Facebook Dinamik Reklamlar, hedef kitlenizin internet sitenizde veya uygulamanızda ziyaret ettiği ürünlere bağlı olarak Facebook’ta ilgili reklamlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Facebook Dinamik Reklamlar Nedir?

Facebook Dinamik Reklamlar geniş ürün kataloglarını müşterileriyle paylaşmak isteyen ya da kişiselleştirilmiş reklamlar oluşturmak isteyen işletmeler için uygundur. Facebook Dinamik Reklamların Avantajları Nelerdir? Her bir ürününüz için ayrı ayrı reklam oluşturmadan, tüm ürünlerinizi özgün bir şekilde tanıtabilirsiniz.

facebook-dinamik-reklam
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_293765597

Facebook Dinamik Reklamlar Nerede Görüntülenir?

 

  • Haber Kaynağı
  • Site Sağ Sütun
  • Hedef Kitle Ağı – Mobil Uygulama
  • Mobil Haber Kaynağı
  • Mobil Haber Ağı

Facebook Dinamik Reklamlar Nasıl Ücretlendirilir?

Dinamik reklamlar, web site tıklamaları gibi tıklama başı maliyet teklifi ile ücretlendirilir. Uzmanlık gerektiren yeni bir reklam türü olduğu için  yatırım getirisi daha yüksektir.

Bu reklam türünden yararlanabilmeniz için ihtiyacınız olan bazı teknik gereksinimler, düzenlemeler ve bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.
 

shutterstock_1085178362

Google Facebook Dinamik Reklam Paketi, Satın Alınn

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu