Ürün veya hizmetinizin reklamını Facebook gibi bir sosyal mecra üzerinde yayınlayarak kulaktan kulağa yayılmasını sağlayabilir ve birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

HEDEF KİTLENİZE ETKİLİ REKLAMLAR

Dünya çapında her gün 1 milyardan fazla insanın ziyaret ettiği Facebook büyük, orta veya küçük ölçekli işletmenizi büyütmenize yardımcı olabilir.

Facebook'ta reklam verme amacınızı seçmek için cevaplamanız gereken ilk soru "Bu reklamdan elde etmek istediğim en önemli sonuç nedir?" olmalıdır. Bu reklamlar doğrultusunda internet sitenizden satış yapabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.Facebook’ta gönderilerinizi beğenme ve etkileşimde bulunma ihtimali yüksek insanlarla bağlantı kurarız.

facebook-reklam
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_2180953839

Sertifikalı Profesyonel Ekip

AdresGezgini’nde Google Sertifikalı İş Ortağı ve Facebook reklamları konusunda uzmanlaşmış geniş bir ekiple çalışma şansı elde edersiniz. Uzman ekibimiz size reklamlarınızın hazırlanmasından hedef kitlenizin ve bölgenizin belirlenmesine, etkili reklam metinlerinin yazılmasından görsellerin hazırlanmasına kadar her konuda kesintisiz destek sunar. Optimizasyon ile Maksimum Performans, Minimum Maliyet Aynı reklam bütçesiyle daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişebilmek amacıyla, ilgi düzeyi yüksek hedef kitle profilleri, reklam metinleri ve reklam görselleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Kampanyalarınız, en yüksek performansı elde etmek üzere iyileştirilir.

7/24 Ücretsiz Telefon / E-posta Desteği

Reklamlarınız hakkında sormak istediğiniz bütün sorular için bize telefon, e-posta ya da web sitemizdeki canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü 09.00 - 21.00 saatleri arasında telefonla, 24 saat boyunca e posta ile müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.  

shutterstock_1497394331

Facebook Reklam Paketi, Satın Alın

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Sıkça sorulan sorular

Uzmanlarımıza sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook reklamları, reklam vermek istediğiniz hedef kitlenin cinsiyetini, yaş aralığını, yaşadığı şehri ve ülkeyi, eğitim durumunu, medeni halini seçebilmenize olanak tanıyan bir reklam türüdür. Sizin tarafınızdan belirlenen hedef kitleye gösterilen reklamlar, kullanıcılar tarafından tıklandığında ödeme yaparsınız.

Ürün veya hizmetinizin net bir hedef kitlesi varsa ve bu hedef kitleyi cinsiyet, yaş, lokasyon, eğitim durumu ve medeni haline göre hedefleyebiliyorsanız, Facebook reklamları sizin için son derece verimli olacaktır. Üniversite öğrencilere yönelik bir kurs veriyor ya da sadece erkeklere yönelik bir ürün satıyorsanız Facebook reklamları aracılığıyla ürün veya hizmetinizi etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Facebook reklamları için, öncelikle bir bütçe satın alırsınız. Reklamlarınız ilgili hedef kitle tarafından tıklandıkça, belirlenen ziyaretçi maliyeti bütçenizden düşer. Aynı kullanıcı 24 saat içinde reklamlarınızı ne kadar tıklarsa tıklasın bu kullanıcı için sadece 1 kere ödeme yaparsınız. Reklamlarınız bütçeniz bitinceye kadar yayında kalır.

Facebook reklam harcamalarınızı takip etmenin en sağlıklı ve kolay yolu yönetim panelinizdir. Yönetim panelinizden reklamınızın kaç kişiye gösterildiğini, kaç kişi tarafından tıklandığını, ziyaretçi istatistiklerini, harcanan ve kalan bütçe durumunuzu görebilir, anlık olarak takip edebilirsiniz.

Facebook reklam istatistiklerinizi hesabınız oluşturulduktan sonra kullanımınıza sunulacak yönetim panelinden takip edebilirsiniz. Yönetim paneli sayesinde reklam istatistiklerinizi takip edebilir, ziyaretçi maliyetlerini ve günlük bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Gelişmiş istatistikler doğrultusunda pazarlama stratejinizi belirleyebilirsiniz.Facebook reklam raporlarınızın, yönetim paneline 48 saat gecikmeli olarak gelebileceğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu