Değişen Tüketiciye Ayak Uydurun

Türkiye'de internet kullanım oranı her geçen gün yükseliyor. Potansiyel müşterileriniz ürün veya hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar ve karşılaştırmalar yapıyor. Ürününüz veya hizmetinizini, sizinle gerçekten ilgilenen bir hedef kitleye ulaştırmak için Google Ads reklamlarını kullanmaya bugün başlayın. 

Hesap optimizasyonu aracılığıyla %85’lere varan tasarruf elde edebilir, reklam bütçenizi çok daha verimli kullanabilirsiniz. Google reklamlarınızı anahtar kelime, coğrafi yer ya da cihaz hedefleme seçenekleri ile özelleştirebilir, Google’da arama yapan her kullanıcıya değil sadece ilgili kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Reklamlarınız uygun zamanlarda en alakalı kişiler tarafından görüntülenir.

Tüketicilerin satın alma davranışlarını gözlemleyin; hangi ürün veya hizmeti ne zaman aradıklarını öğrenerek doğru zamanda doğru ürünü veya hizmeti bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapmak ve daha geniş hedef kitlelere ulaşmak için, hesap yapınızı ve web site tasarımınızı, reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilirsiniz.

Google reklamları için ne kadar bütçe ayırmalıyım diyecek olursanız, Google reklamlarının gösterimi ücretsizdir. Tıklama Başı Maliyet (TBM) yöntemi ile çalışan sistemde sadece, ürün ya da hizmetinizi arayan kişiler reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız. Böylelikle ödediğiniz her kuruşu gerçek kullanıcılara ulaşmak için harcarsınız.  

google-Ads-reklam

Google Premier İş Ortağı Şirket & Profesyonel Ekip

Google Premier İş Ortağı AdresGezgini’nde konusunda uzman “Google Ads Proffesional" sertifikalı bir çok uzman ile çalışırsınız. Hesap oluşturulması, anahtar kelimelerin ve reklamların hazırlanması, hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans önerileri için kesintisiz destek görürsünüz. Ekibimiz reklam stratejileriniz doğrultusunda iş yükünüzü azaltmak için size her aşamada yardımcı olur.

Google Ads Online Raporlama ve Yönetim Arayüzü

Tüm istatistiklerinizi eş zamanlı olarak şeffaf bir şekilde Google Ads raporlama hizmeti ile görebilirsiniz. Google sunucularına doğrudan erişimi olan yönetim paneli aracılığıyla dilediğiniz bütün değişiklikleri birkaç tıklama ile hızlıca yapabilirsiniz.

Ücretsiz Telefon ve E-Posta Desteği

Reklamlarınız hakkında sormak istediğiniz bütün soruları bize telefon, e-posta ya da web sitemizdeki canlı destek üzerinden iletebilirsiniz. Haftanın 7 günü 09.00 - 21.00 saatleri arasında telefonla, 24 saat boyunca e-posta ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Ek Hizmetler

AdresGezgini ile çalışmaya başladığınızda aşağıdaki birçok hizmetten ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  • Mobil Cihaz Reklamları
  • Google Maps/Earth/Rehber Kaydı
  • Google Görüntülü Reklam Ağı
  • Google Reklam Site Uzantıları
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Çözümleri
Bizi takip edin
HEMEN BAŞVUR