Kullanıcı Dostu Web Siteleri Tasarlıyoruz

Tasarım ve yazılım ekibimiz web siteniz üzerinde çalışmaya başlamadan önce markanız, rakipleriniz ve sektörünüz hakkında bir araştırma sürecine girer. Bu inceleme sonucu elde edilen verileri kendi deneyimleri ve yaratıcılıkları ile harmanlayarak sizin için en uygun web sitesini hazırlar. Web sitenizin tasarım trendlerine uygun şekilde hazırlanmasına ve kullanıcı dostu fonksiyonlara sahip olmasına özen gösterir. Sizlere görsel açıdan ilgi çekici, kullanımı kolay ve ulaşılabilir web siteleri hazırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kolay ulaşılabilir olun, kullanıcılarınızı yormayın 

Web siteniz uygun bir bağlantı yapısıyla hazırlanmalıdır. Ziyaretçilerinize sitenizin önemli kısımlarına işaret eden bir site haritası sunarak, kullanıcı dostu bir web sitesine sahip olmanız konusuna büyük önem veriyoruz. 

web-site-tasarim

İnternet Kullanıcılarına Aradıkları Bilgileri Verin

Kullanıcılara kaliteli içerikler sunan, sayfalarında yararlı  bilgiler bulunan web siteniz olmasına özen gösterin. İşletmenizle, ürün ya da hizmetinizle alakalı yararlı bilgiler içeren, anlaşılır ve açık sayfalar bulunduran web siteleri aracılığıyla kullanıcılar sizi kolaylıkla bulabilir. 

Web sitenizi arama motorları için değil internet kullanıcıları için hazırlayın

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için uygulanan çeşitli hilelerden uzak durarak, Google'ın orijinal içeriği ön plana çıkaran yeni algoritmalarına güvenin. Google en doğru ve en faydalı içeriğe sahip web sitelerine arama sonuçlarında üst konumlarda yer verir. Web sitenizi tasarlarken kullandığınız yararlı bilgiler sayesinde internet reklamlarınıza ayırdığınız bütçeyi de düşürme şansı elde edersiniz. 

Bizi takip edin
HEMEN BAŞVUR