Elif Bıçakçı

Elif Bıçakçı

Elif Bıçakçı, 21.12.1997'de İzmir'de doğdu. Özel Fen Bilimleri Lisesi'nden mezun olduktan sonra Adnan Menderes Üniversitesi Ekonometri bölümünde yüksek başarı gösterip yüzdelik dilime girmesine rağmen kendini daha çok geliştireceğine inandığı için hedefi olan Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü kazandı. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde eğitim gördüğü süre zarfı boyunca başarılı bir öğrenci oldu ve belirli bir dönemde de yüksek başarı göstererek yüzdelik dilime girdi. DEU Genç Girişimciler topluluğu üyesi olmakla beraber birçok seminer ve konferansa katıldı.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra bir süre özel bir şirkette finansal operasyonlar alanında deneyim kazandı. Yapay Zeka ve Veri Analitiği 101 eğitimleri gibi almış olduğu birçok eğitim ve sertifikalar ile sevdiği ve ilgi duyduğu alanlarda kendini geliştirdi ve kendini geliştirmeye her zaman açık olan birisidir.

Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, yabancı dil öğrenmeyi ve spor yapmayı seven Elif, dijital dünyaya olan ilgisinden dolayı AdresGezgini'nde çalışmaya başlamıştır.

DİĞER KİŞİLER
logo
close-menu