1987 yılında Makine Mühendisi İbrahim Mirmahmutoğulları tarafından kurulan Dizayn Grup, ısıtma, sıhhi tesisat ve su taşıma sektöründe proje geliştirme ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir. Plastik boru kullanımının yaygınlaştırılması adına düzenlediği eğitim ve tanıtım faaliyetleri doğrultusunda kısa sürede sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan Dizayn Grup, hali hazırda 80'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Dizayn Grup, WQC (İngiltere), DVGW (Almanya), Hygiene Institute (Almanya), CMA (Çin), GOST (Rusya), IMA (Almanya), ZIK (Hırvatistan), GOST (Ukrayna) gibi uluslar arası bağımsız kuruluşlardan aldığı sertifikalarla ve Türk Patent Enstitüsü tarafından ödüllendirilmiştir. 

Google Ads Reklamlarıyla Dünya Çapında İhracat

Yurtiçinde ve yurtdışında faaliyet gösteren Dizayn Grup, yabancı menşeili sektörel dergilere ilan vermekte aynı zamanda billboard ve radyo mecralarında yer alarak tanıtımını geleneksel mecralar üzerinden ilerletmektedir. AdresGezgini ile çalışmaya başladıktan sonra geleneksel mecralara ek olarak, kurumsal web sitesini yenileyerek tasarım ve teknik alt yapısını güçlendiren Dizayn Grup, Google Ads sponsor bağlantı reklamlarını kullanmaya başlamıştır. AdresGezgini, yurtdışı reklamlarına yönelik hazırlanan reklam metinleri için Dizayn Grup'un satışını gerçekleştirdiği tüm boru çeşitleri için anahtar kelimeler belirlemiştir. Dizayn Grup yetkilileri kendilerine sunulan yönetim panelini kullanarak web sitelerini ziyaret eden kullanıcıların istatistiklerini, hangi anahtar kelimelerin kaç tıklama aldığını kolayca gözlemleyebilmiştir. 

Firmadan firmaya e-ticaret yöntemi ile çalışan Dizayn Grup İnternet Pazarlama Yetkilisi Canan Tekdemirkoparan, Google Ads reklamları sayesinde elde ettikleri bilgi birikimi, marka bilinirliği ve müşteri geri dönüşlerinden oldukça memnun olduklarını belirtmektedir. Dizayn Grup yetkilileri uzun vadede AdresGezgini ile Google Ads reklamlarına devam etmeyi düşünmektedirler.

DİĞER BAŞARI HİKAYELERİ

logo
close-menu