Elkima Trafo, İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan, kendi öz kaynakları makine ve ekipmanları ile üretim gerçekleştiren bir mühendislik şirketidir. 2000 yılından bu yana İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 4440 m2 kapalı alanlı fabrikasında sanayi ve ticaret faaliyetlerine devam etmekte olan ELkima Trafo, TSE Uygunluk ve Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesi'ne sahiptir. Enerji ihtiyacının olduğu her alanda hizmet veren Elkima, hem yurtiçi hem de yurtdışı reklam kampanyaları için 2007 yılında Google Ads reklamlarını aktif olarak kullanmaya başlamıştır.

Google Ads ile Bölgesel Hedeflemeler

AdresGezgini, Elkima Trafo'ya web sitesinin yeniden düzenlenmesi, web site optimizasyonunun yapılması ve site içerisinde uygun bölümlere geri dönüşü takip kodunun yerleştirilmesi gibi hizmetler vermiştir. Google Ads'un bölgesel reklam verme özelliğini kullanarak yurtdışındaki müşterilere Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar ve Türk Cumhuriyetleri'nde hali hazırda aktif olarak Google Ads reklamları yayınlayan Elkima, ürünleri ve hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışı alıcılara anında ulaşabilmiş, satışlarında ve ihracatlarında gözle görülür bir artış sağlamıştır.

AdresGezgini ile yürütülen Google Ads internet reklamları sonucunda web site tıklamaları, ürün alımı ve bilgi talebi gibi konularda müşterilerinden güzel geri dönüşler aldığını belirten Elkima Trafo Dış Ticaret Departmanı'ndan Dilek Uysal, hedef kitleye ve dünya üzerindeki birçok ülkede bulunan alıcılara ulaşabilirliklerini arttıran AdresGezgini ile Google Ads hizmetlerinden yararlanmaya devam edeceklerini belirtmiştir.

DİĞER BAŞARI HİKAYELERİ

logo
close-menu