Ortadoğu’da Dubai başta olmak üzere, Tunus, Mısır, Kuveyt, Katar, Mekke, Medine turları düzenleyen Jumeriah Travel reklam çalışmalarına öncelikle Türkiye genelinde gazete reklamları vererek başladı. 

Dijital Dünyada Marka Bilinirliği

Jumeriah Travel’ın sahibesi Nuran Kütük, gelişen internet teknolojisiyle birlikte İnternet reklamcılığı araştırmaları esnasında Google Ads için en kolay ve en hızlı hizmeti sunan şirket olarak AdresGezgini’ni gördüğünü ve birlikte çalışmaya karar verdiklerini söylemektedir. AdresGezgini aracılığıyla Google Ads sponsor bağlantı reklamlarını kullanmaya başlayan Jumeriah Travel, reklam dönüşlerini kendilerine sunulan yönetim panelinden dilediği zaman takip edebilmiştir.

Firma yetkililerinin ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen kurumsal web sitesinde, Dubai turları, ekstra turlar, yurtdışı turları ve şirketlerin incentive turları ile ilgili tüm detaylar kullanıcılarla paylaşıldı. Kendileri için hazırlanan web sitesi ve reklam dönüşleri sayesinde marka bilinirliğini artırırken, rakiplerinden bir adım öne çıkmaları ve potansiyel müşterilerine ulaşma konusunda da büyük yarar sağlamıştır.  

DİĞER BAŞARI HİKAYELERİ

logo
close-menu