Eczane dekorasyonu alanında faaliyet gösteren ve dekorasyon alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi bir firma olan Eczane Dekorasyon, tüketicilerine hızlı çözümler sunmaktadır. Tasarım, uygulama, imalat, montaj ve firma projelendirme alanlarında Türkiye genelinde hizmet veren firma sahipleri, internet üzerinden yeni müşterilere ulaşmak amacıyla internet reklamcılığı konusunda araştırmalara başlamıştır. 

Tanıtım faaliyetlerini ağırlıklı olarak Eczacılık, ilaç ve tıp alanında düzenlenen sektörel fuarlarda yer alarak ve bir çok sektörel dergi ve gazeteye ilan vererek sürdüren Eczane Dekorasyon, 2010 yılında AdresGezgini ile tanışarak tanıtım faaliyetlerine Google Ads reklamcılığını da eklemiştir. Kurumsal bilgiler, verilen hizmetler, güncellenen duyurular ve müşteri görüşleri bulunan web sitesinin, Google Ads reklamları sonrası ziyaretçi sayısında büyük artış gözlemlenmiştir.

Google Ads Reklamlarıyla Marka Bilinirliği

AdresGezgini, Eczane Dekorasyon'a özel olarak seçtiği birçok anahtar kelime ile marka bilinirliğini ve ulaşılabilirliği büyük oranda artırmıştır. AdresGezgini ile çalışmaya başladıktan sonra daha fazla müşteri sayısına ulaşarak, eczacılık sektöründe daha da tanınan bir şirket haline gelen Eczane Dekorasyon, daha düşük maliyetlerle daha geniş bir hedef kitleye ulaşma olanağı bulduklarını dile getirmiştir. 

DİĞER BAŞARI HİKAYELERİ

logo
close-menu