1928 yılında Manisa'nın Akhisar ilçesinde küçük bir atölyede İsmail Güneş tarafından kurulan Şehzade Fayton, bir asıra yakın süredir Kupa, Victoria ve Brick modellerde faytonlar, at arabaları, minyatür faytonlar ve koşum takımları üretmektedir. Teknolojinin ve otomobil kullanımının yaygınlaşmasın ile zor günler yaşayan Güneş ailesi ahşap ve demire şekil vererek fayton üretmekten asla vazgeçmedi. 

Birçok belediyeden ve otelden sipariş alan Bülent Güneş, 2006 yılında Eskişehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'in önerisi ile bir web sitesi açtı. Ürünlerini internet üzerinden potansiyel müşterilerine ulaştırmak amacıyla, Google reklamları konusunda uzman bir firma ile çalışmak için araştırmalara başlayan Güneş'in yolu 2009 yılında ödüll Google Ads ajansı AdresGezgini ile kesişti.   

Son Faytoncu Şehzade Fayton Google Reklamları ile Tüm Dünyada Tanındı.

AdresGezgini ekibi tarafından web sitesine geri dönüşüm takip kodu yerleştirilerek, Google Ads reklamlarının takibini sağlayarak daha etkili olması sağlandı. Sektöre yönelik özel olarak seçilen anahtar kelimelerin sağladığı geri dönüşleri test etmek amacıyla Google Reklamları ile ilgili tüm bilgiler ve istatistikler firma sahibi Bülent Güneş ile paylaşıldı.

Müşteri sayısını iki yıla yakın bir sürede %80 artıran Şehzade Fayton, müşteri sayısının artmasıyla birlikte yeni elemanlar ve ekipmanlar alarak hizmet ağını genişletti. 

Google Ads reklamları aracılığıyla marka bilinirliğinin arttığını ve dünyanın dört bir yanından sipariş almaya başlayan Bülent Güneş, internetin kendileri için dünya pazarına açılan bir kapı olduğunu ve AdresGezgini ile Google Ads çalışmalarından çok memnun olduğunu, reklamlarına aksatmadan devam edeceğini belirtiyor.

DİĞER BAŞARI HİKAYELERİ

logo
close-menu