Makine Mühendisi A. Refik Yükselir tarafından 1979 yılında İzmir'de kurulan Reta Mühendislik, raf sistemleri alanında faaliyet gösteren bir firmadır. 2008'de İzmir - Kemalpaşa'daki 14 dönümlük fabrikasında faaliyet göstermeye başlayan Reta Mühendislik, müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve en ekonomik çözümü sunma anlayışını benimsemiştir. Demir çelik sektörü raf sistemleri alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Reta, bugün başta ABD olmak üzere İtalya, Yunanistan, Fransa, Almanya, İngiltere, İsrail ve Kıbrıs gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. 

Google Ads Reklamlarıyla Başarıya Giden Yol

Sektörel dergi ve gazetelere verdikleri ilanlardan bekledikleri geri dönüşü alamayan Reta Mühendislik, 2005 yılında keşfettiği Google Ads reklamları ile tanıştı. Reta Mühendislik Dış Ticaret Departmanından Selin Yükselir AdresGezgini ile çalışmaya başlamadan önce yaşadıkları tecrübeyi şöyle anlatıyor: "Acemilik dönemimizde Ads reklamları için farklı şirketlerle çalıştık ancak reklam gösterimlerimizden bir geri dönüş alamadık. Google Ads'ün uygun bütçe ile birçok internet kullanıcısına ulaştığını bildiğimiz halde gazete ve dergilere verdiğimiz reklamlardan daha maliyetli hale geldiğini gördük. Dolayısıyla bu konuda uzman olduğunu araştırarak öğrendiğimiz, Google Ads Şirketi olduğunu bildiğimiz AdresGezgini firmasıyla tanıştık. Bu tanışmadan sonra Google Ads'ten tam olarak verim almaya başladık."

Google Ads reklamlarından daha iyi verim alabilmesi için AdresGezgini tarafından kurumsal web sayfaları yenilenen ve Google Ads kriterlerine göre arama motoru optimizasyonu yapılan Reta Mühendislik, çeşitli sektörlere raf sistemleriyle çözümler sunmakta, projelerini gıda sektörü başta olmak üzere, elektronik, mağazalar zinciri, sigara, kimyasal, boya, otomotiv, lojistik sektörünün önde gelen firmalarıyla gerçekleştirmektedir.

Google Ads reklamları aracılığıyla Türkiye çapında müşteri sayılarının %78 oranında arttığını belirten Selin Yükselir, firmalarının üretim, ihracat ve ithalat alanında devam ettiği sürece AdresGezgini ile Google Ads reklamlarına devam edeceklerini söylemekte, Google Ads reklamlarını büyük ve küçük işletmelere tavsiye etmektedir.

DİĞER BAŞARI HİKAYELERİ

logo
close-menu