Kurulduğu günden bu yana müşterilerine yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde mavi tur, boğaz tekne turları konularda hizmet veren Travelogy, Maldivler, Mauritius, Seyşeller güzergahında düzenlediği Balayı Turları olarak bilinen alanda uzmanlaşmıştır.

Geleneksel Mecraya Göre Daha Düşük Bütçeler

Müşteri portföyünü genişletmek amacıyla gazete reklamları, sektörel ve magazinel dergi reklamlarını kullanan Travelogy, geleneksel reklamcılığın maliyet açısından daha yüksek oluşunu göz önünde bulundurarak internet reklamlarına yönelmiştir. 

2008 yılından bu yana aktif olarak balayı turları düzenleyen Travelogy ile çalışmaya başlayan AdresGezgini ekibi, firma için en uygun anahtar kelimeleri seçti, Türkiye ve Yurtdışı hedeflemeleriyle hem İngilizce hem de Türkçe arama ağı kampanyaları oluşturdu. Arama ağı reklamlarına ek olarak resim reklamlar hazırlanarak içerik ağı reklamları da yayına alındı. Bütün bu çalışmalar doğrultusunda marka bilinirliği ve görünürlüğü artan Travelogy yetkilisi Yaşar Saral, AdresGezgini ile internet reklamları vermeye başladıktan sonra %90’a varan geri dönüşler aldığını, yaşanan en ufak bir aksaklıkta AdresGezgini ekibi tarafından hızlı geri dönüş aldığını belirtmiştir.

DİĞER BAŞARI HİKAYELERİ

logo
close-menu